Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

neyse birebir münakaşaya gerek yok dediğim gibi kafası çalışmayan adamı seviyor bliz, bu arada bende çalışıyorum öyle 7/24 pc başında değilim. yazacağımı aşağıda son olarak yazdım ağlayacaksam gider random düşen legendarye ağlarım, akşam 1 saat oyuna giren adamın senin yaptğın hc dailyden daha az harcadığı eforla epic item alması sizin için normalse sıkıntı yok. yineliyorum kaldıki şu world questten epic alma durumunu 2. 3. hafta yapsalar yine normal yada dünkü gibi dailyi koy bir heroic dungeona yine kabul edilir. @axe umarım o çomar lafını bana dememişsindir.

sleepingdeath said:

hayır değinmek istediğim konu efor hani bir kaç world quest var bu epic loot veren questlerden daha zor.
Sosyal ağlarda paylaş

aksam 1 saat oyuna giren adam hicbirsey almasin mi? sen eforunu verdin 3-5 item aldin. aksam 1 saat giren gitti 1 aldi. zaten dengeli degil mi bu?
raidler vs baslayinca zaten olay bambaska bi hal alacak. onu zaten gectim.

napsin vakti o kadar olan adam hic oynamasin o zaman vanilla gibi olsun. 1 saat ayirabilen adam bankada chat yapsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

sen noktayı kaçırmışsın casual adamlık götünü yan yatırıp "M" ye basıp ahanda şurada loot varmış diyerekten gidip itemi almakmı oluyor? ben queden dungeona ilevel yetmiyor diye koşuyorsam o adamda biraz efor sarfetsin itemi almak için hayır ilk haftadan neyin kafası ben 8/10 mythic yapayım "M" ye basıp kuşla uçup itemi alan adam benimle aynı ilevel olsun neyin kafası. ha bu arada dünkü yüzük bir nebze kabul olabilir onuda heroic yapsalardı tabiki.

Senin gibi fakir plebler günde xx saatini oyun başında geçirirken çocuk bakıyorum, işe gidiyorum çalışıp hayatında göremeyeceğin paralar kazanıyorum.

Sonra blizzard bakıyor,

A person gametime 13737371762 hours -- total spent 200 €
B person gametime 273 hours -- total spent 3200 €

Sence blizzard A oyuncusunu mu B oyuncusunu mu sallar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...