Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

nefis falan değil aceleye getirilmiş belli bir app, çalışan kesime hitap etmek adına çıkarılmış bir app. kesin ağır q_q geldi oyun başında olmayanlardan çıkardılar bu appı. asıl soru eski app neden halen var neden onda özellikler buna getirilmedi? birde şu world quest olayından epic gelmesine acayip ayarım ben mythic gireyim 1 saatden fazla süre zaman hacrayım tek item alayım oda ne olacağı belli değil. millet 15dk da o epic itemi alsın. blizzard maalesef kafası çalışmayan adamları seviyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sen noktayı kaçırmışsın casual adamlık götünü yan yatırıp "M" ye basıp ahanda şurada loot varmış diyerekten gidip itemi almakmı oluyor? ben queden dungeona ilevel yetmiyor diye koşuyorsam o adamda biraz efor sarfetsin itemi almak için hayır ilk haftadan neyin kafası ben 8/10 mythic yapayım "M" ye basıp kuşla uçup itemi alan adam benimle aynı ilevel olsun neyin kafası. ha bu arada dünkü yüzük bir nebze kabul olabilir onuda heroic yapsalardı tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl hata adamın warforged gelme ihtimalini sanki devamlı ve garanti olan bişeymiş gibi anlatması da tabi çomar içgüdüsüne benzer bir saldırganlık ve kullandığı vasat dil gölgeliyor olayı.

Bu arada 5ilvl nerf gelmiş olması lazım world questlere. Bilmiyorum yeterli mi asd
Sosyal ağlarda paylaş

@sleep

loot ego tatmini olarak görünce böyle oluyor. ben 2005 te wow communitysi için üye oldum paticiğe panda da falan başlamadım. Ağlamanın manası yok ortada daha content yokken ben daha iyi playerim ben daha yüksek ilvla sahip olucam demek biraz saçma değil mi? World q lardan gelen itemleri yapacağım raidlere/mc+ hazırlık olarak görüyorum ben, ne kadar çok olursa o kadar iyi bnm için. Zaten raidlere ne kadar hızlı girip temizlersem diğer adamlarla olan farkım zaten açılacağının farkındayım. ama 815 ilvl ile oyunun 3. günü girdiğimiz mc dung referans gösterip ben götümü yırtayım adamlar bir tuşa bassın demek te pek gercekçi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...