Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

bir de şimdi şey, ben ilk defa pandaria sonrası yeni karakter kasıyorum. bu pandaland merkez amirliğinin oraya girebilmek için zamanında quest serisini takip etmiştik vs... kapı açılmıştı anduin iti vardı yanımızda.

royal satchel planı vs. sanırım lotus exalted olunca çıkıyordu. direkt gitsem level geçtikten sonra açık olur mu yoksa mal gibi quest yapmam gerekecek mi?

Quest lazım, onun yerine bir mage arkadaştan rica edicen ya da 100g bayılıcan sana açıcak portalı, HS'i sabitlicen.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun zaten lfr da tek kez boss kesip CONTENT BITTI YAPICAK BISI YOK diye redditte zirlayan bebeler yuzunden bu hale geldi asdfsad

ben mayis sonu actirdim ve hala bitiremedigim tonla sey var oyunda, 1 sene hfc farmlayip "content yok" diyen adamin dramini anlarimda daha mythic 5 man filan yapmadan, en azindan yeni normal mode olan heroici bitirmeden "bitti" demek cok guzel bi kafanin urunu sdfa

uzuluyorum bide cunki challenge mode yetistiremedik misal, o weapon skinleri kacti gitti peh
Sosyal ağlarda paylaş

wod'un en kötü şeyi garrisondu bence ya
bi de dungeonlar çok anlamsızlaşmıştı

ikisini de düzeltiyor olmaları güzel ama bu seferde classlar bayacak diye korkuyorum, 3 tuş olayı çok ciddi.

monk oynarken beynim uyuşuyor resmen kasacam diye, 3 tane şey var, hiçbirinin birbiriyle alakası yok resource da bitmiyor zaten, idiyot gibi basıyorsun cd den çıkana
Sosyal ağlarda paylaş

He Dalaran'da takılsan ne farkedicek orası da ayrı zaten de neblim. Dalaran çok sıcak geliyordu bana.

Bir diğer tilt olduğum konu ise mesleklerdeki barları, moteları kaldırıp sikko tek bir şeyden her şeyi yapman. Yeni karaktere goblin engineer alırken o ahde geçirdiğim 10 dakika bile zevkliydi. Şimdi clockwork part yap onla ne istiyosan yap. meh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...