Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

elesso said:

abi ben alacaktım 6s plus...

1 haftadır departmandaki hanımlarla telefona o kadar para verenlerin mal olduklarından bahsediyoruz.

muhabbete girmek için bende gaza gelip gömdükçe gömdüm baya.

şimdi gidip alsam rezil olcam asdsf

Şu muhabbeti çevirenlerin hepsi inner fakir abi. Telefona ayıracak parayı bulsalar koşa koşa alırlar rose olanından sdkf
Sosyal ağlarda paylaş

evet, olay ne kadar paran olduğuyla alakalı değil. bir mal alırken değer biçimi yapmanın zenginlikle veya fakirlikle alakası yok. iphone'a insanların 4k vermenin saçma olduğunu düşünmesi son derece mantıklı normal bir davranış. dayanağı cebinde ne kadar para olduğu olması değil, mantık yürütebiliyor olması. iphone'a spesifik bir konuda değil zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

benim telefona ayırabileceğim 5k param var. iphone 6s'e 4k vermenin beyinsizlik olduğunu düşünüyorum. iphone'a spesifik olarak değil tabii ki, herhangi bir cep telefonuna 4k vermenin gerizekalıca olduğunu düşünüyorum.

bunu yazmissin abi. dunyanin %95 ine gore gerizekali durumundasin o zaman. htc one kullaniyorsun degistirmediysen, 2k ya yakindir herhalde.

ilk yazdigini ben mi yanlis anladim bilemedim ki ?

son yazdigin benim jeton dusunce yazdigim zaten.

neyse bugunde atisarak basladik :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

5-6k ya paltolar var

ürüne vermiyorsun zaten o örneklerde, tasarıma veya marka değerine (gösterişine) veriyorsun. değer biçerken buna göre değerlendirip nitelendiriyorsun. telefonun bir önceki modeli ile bu modelinin arasında ne tasarım farkı var, ne de marka değerinde artış var. geçen modeli 3k'a alırken, kur farkından şu an 4k a çıktığında insanlar satın almadan önce durumu saçma bulması gayet normal. fakirlikle alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Gunun 10 saati elimde olan aletin fayda fiyat endeksi pek bi onem arz etmiyor benim icin.

Zaten alip 2 sene kullaniyorum, fiyatin yuksek olmasi tl nin sicmasi ve bunun sonucunda dolayli vergilerin abarmasi.

Keske 10000 lira olsa, belki hukumet duser o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...