Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Mala geleceğine cana gelsin tamam okey de laptopa da soda dökülmesin ama ya :( sene olmuş 2015 hala kedi gibi sudan korkuyoruz. Kaç gün kalsın pirinçte? 5 ila 40 ml arası soda döküldü. Tam ne kadar bilemiyorum ama bence max 10ccdir gibi geliyo. 40ı en kötü senaryo olarak yazdım. Klavyenin daha çok sağ üst tarafına döküldü sanırım, havalandırma kısmına da kaçtı biraz. HEÖen kapadım peçete sokup arayı kuruladım falan ama bakalım neye yarıcak. Anakart ne tarafında acaba bi ona bakiyim ben
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

wastyrx said:

Belçika'ya başvurdum orayı da bombalarlarsa gitmiyorum bi yere.

Bende sanssizlik sana bulasti

Senden sanlisi mi var lan? Gavurlara desenki bu baskici TECE soyle boyle, aninda aliyosun vizeyi. Benim 4 senede zar zor aldigimi 2 gunde veriyolar sana. Sonra taksici olup "hii sende mi ankara anlasmasi, cirmalayin cirmalayin" diye asap bozuyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Senden sanlisi mi var lan? Gavurlara desenki bu baskici TECE soyle boyle, aninda aliyosun vizeyi. Benim 4 senede zar zor aldigimi 2 gunde veriyolar sana. Sonra taksici olup "hii sende mi ankara anlasmasi, cirmalayin cirmalayin" diye asap bozuyosun.

Asil gidecegim ulkeden once bi Ingiltere'ye ugrayayim da sana taksici olayim madem. Bi islak sopani yemeden hayata atilmamis olurum hem =)
Sosyal ağlarda paylaş

ivy said:

Derdiniz merdiniz yok mu ya anlatın da dalga geçelim =(

var benim ya. ekran kartım eskimiş haberim yeni oldu. Fallout 4 çalışmayacak ya da boktan grafiklerde bile 30fps alacağım diye oyunu oynayamıyorum.

Ekran kartı alsam şimdi 2 sene bile dayanmadan yenisi çıkacak. 2 sene sonraya da diğer parçaların da değişmesi gerekecek. Sürekli bir bottleneck yapan parça olacak :(:(:(:(:(

Çok dertliyim şu sıra.

Bir de sadece transfer yapıp bırakmama ve 1 sezon bile tamamlamama rağmen football manager 2016 alasım geldi. 100TL. boşa para ama şimdi fallout 4 de oynayamadığımdan depresif şekilde bunu alayım diyorum. Sonra üzüleceğim de neden aldım ki diye.

OFFFF
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...