Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

ben de pek dikkat etmiyorum üst düzey mailleşmelerde.

KOÇ'un genel müdürlerine "Bilgi ver Ahmet Bey ACİL beklyrm".. falan yazıyorum.
Hem öyle anlıyolar, hem de daha bi muhattap alıyolar. Öbür türlü "Ahmet Bey, merhabalar, Dün telefon görüşmelerinde konuştuğumuz üzere, yapmayı düşündüğünüz yatırım ile ilgili.." diye mail atınca lan bu sümsük kim diyip ilgilenmiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

''pınar merhaba,

elimiz de gerçek kahve resmi var tabi ki fakat resimlerde Kanyon’da yeralan dükkanların isimleri yer alıyor.

yinede gerçek resim isterseniz buşekilde ilerleriz. Ama konu ile ilgili düşünce ve yorumlarımız bir şekilde.

yorumlarınızı bekliyoruz.''

Buyrun örnek mail.
Sosyal ağlarda paylaş

ivy said:

''pınar merhaba,

elimiz de gerçek kahve resmi var tabi ki fakat resimlerde Kanyon’da yeralan dükkanların isimleri yer alıyor.

yinede gerçek resim isterseniz buşekilde ilerleriz. Ama konu ile ilgili düşünce ve yorumlarımız bir şekilde.

yorumlarınızı bekliyoruz.''

Buyrun örnek mail.

"birinci de yi bir birleştir ikincisini ayır önce." deseydin
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

18 kadın ve 1 erkek ratiosu ile ofiste hala çalışıyor olmanız bile mucize ya. bizde 3 kadın 1 erkek var diye yeni personeli erkek bakıyorum ben asdads.

Bence armutluk sizde ya, bizde bi raportör kız var günde 10 rapor yazıyor bizim ameleler 3 tane zor yazıyor. Gerçi her iki grubun da taslakları berbat ya, geçen birinden düzelteyim dedim ilk okullular daha iyi yazardı bence diye düşünüp sildim taslağını O_o

edik: Ha gerçi dramadan bahsetmişsin sanırım ama drama yapmıyor hiç o yüzden yine de geçerli gibi iyi olması kızın
Sosyal ağlarda paylaş

@wastyrx

iyi de senin yazdığınla benim yazdığım şeyler alakasız.

ofiste 18 kadın 1 erkek olursa felaket bir çalışma ortamı olur. kadınları erkekler nötürlemezse birbirlerine felaket sarıyorlar. pozitif ayrımcılık noktasında kadınlar erkeklerden daha iyi zaten fakat doğru çalışma ortamını yaratmazsan (bkz 18 kadın 1 erkek) o zaman efektiflik çakılıyor, ofis draması artıyor, gereksiz geçimsizlik, çekememezlik, anlık çıkışlar, yıkıcı rekabetçilik, gruplaşma aklına ne geliyorsa baş gösteriyor.

erkekler kısaca morty gibi. her rick'e bir morty vermek gerek, hepsi rick olursa tam bir rezalet ortaya çıkıyor. aynısı erkekler için geçerli, herkes morty olursa apış arası ve geğirik oluyor ortam.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

iş hayatında kadınlarla çalışmak zor ya. kadınlar bile kadınlarla çalışmak istemiyor genelde.

ama 18e1 cennet gibi geliyor kulağa adsafs.

mesela sevgilisinden intikam almak isteyecek bir tanesi %5.5 olasılıkla.

"hmm kimi kullanarak intikam alsaaam..."

oyle zannettigin gibi olmuyor ya, genelde PMS ve ego yarislarini izliyorsun.

birbirinin ayagini kaydiranlar, kiyafetlerine sevgililerine laf sokanlar oluyo. zaten aralarinda olan 1-2 erkegi de kadinlardan sogutuyolar zamanla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...