Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

fenn said:

Bundan sonraki senelerde fenerle Beşiktaşın şampiyonluk mücadelelerinde de spamlar durursunuz bunu rize ile 8. Lik mücadelesi yaparken ssfds

anı yaşamaya bak dostum bırak seneyi geleceği. ha birde azizin yaptırdığı 800 bin 4. yıldızlı formaya ne oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

h2s said:

Liebe said:

fenn said:

Bundan sonraki senelerde fenerle Beşiktaşın şampiyonluk mücadelelerinde de spamlar durursunuz bunu rize ile 8. Lik mücadelesi yaparken ssfds

anı yaşamaya bak dostum bırak seneyi geleceği. ha birde azizin yaptırdığı 800 bin 4. yıldızlı formaya ne oldu?

Artık torunu olan adamlarla zamanında aldığınız kupayla övünmekten vazgeçemeyenler olarak mı diyorsun bunu hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

UEFA kupasiyla ovunmek her turkun gorevidir. Yuz yil gecse de turkiyeye bu gururu ilk defa yasatan takima ve kulube saygi duyulmasi gerekir.

Siz bu mentalitede oldukca ne futbol ne ulke bir gram ileri gider.

Fenerlileri anliyorum zaten ulkeyle bi alakalari yok, ama size ne oluyor?

Ben avrupa'da yasiyorum gurur duyulacak zaten 4-5 seyimiz var, insallah siz de kupalar alirsiniz da hep beraber kutlariz.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan Olm kafadan zorunuz mu var, övünmeyin mi dedim ben uefa kupasını mı küçümsedim? Mal mal çelişkilere düşüp saçmalamış olmayın diye uyarıyoruz, anı yaşayın derken 20 sene öncesiyle yatıp kalkıyorsunuz 3 kupa bilmemne diyorsunuz, belli bir karakter koyun ortaya ona göre tartışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...