Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anti avrilciler!!!

mxzr

Öne çıkan mesajlar

"Never Forget
3TURKISH PEoPLe=All The Avril FUNS (turkce meyali uc turk Avril funlarina bedeldir)"

türkçe meyaliyle orda yazdığın şey farklı, ordan çıkartılabilcek şey avril'in fanları 3 türkten oluşuyo.

avril'den de size ne ?
bırakın kızı rahat, gidin petek dinçöz'le, yeni çıkan adrenalin kızlarıyla uğraşın[hline][b][i]-->Four String Magic<--
737 757 787 727 70707 727 787 757 737

[Bu mesaj green_martian tarafından 29 June 2003 14:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

AVril suxxxx nefret ediyorum hele yaptığı chop suey cover ı kulaklarımdan girip sinirler sayesinde beynime ulasıp gerçekleri idrak ettiğimden beri boümak geeliyo içimden o sımarık.......yu[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 29 June 2003 14:38 tarihinde demiş ki:
boümak geeliyo içimden o sımarık.......yu

:yapma:Hooop burada küfür yok dediysek küfür yok demektir. Burada iki tane nokta ile küfür edebilirsin demedik. Burada küfür edemezsin dedik. Hani şimdiden bilgin olsun öyle yanlış anlaşılma felan olmasın sonradan.
Sosyal ağlarda paylaş

Avril gayet hoş çıtır bir şarkıcımız. Gayet de güzel söylüyor. Kız populer oldu diye aşağılamak mı gerekiyor?

Geçenlerde bir olay oldu örnek olması açısından onu anlatayım bari.

Bir arkadaş Cdlerini getirmiş onlara bakıyordum.
A- CD var mı sende?
B- Var biraz
A- Orjinal mi kopya mı?
B- Kopya olmaz bende hepsi orjinal
A- Woow neler var güzel bir şey varsa çeksene bana
B- Çekeyim ne tür dinlersin
A- Rock, Elektronik jazz vs. vs..
B- En son Avril Lavigne ve Natalie Imbruglia almıştım ister misin?
A- Iyy onlar populer, ben dinlemem.
B- Niye populer oldular diye cezalandırıyo musun onları? lol

İşte olay budur arkadaşla aramda geçen. Bir çok kişi de bu var. Dinledikleri şarkıcı populer olduğunda veya müzik türü ona sırtını dönmek. İşin en komiği o şarkıcı populer olana kadar elimizde onun CDleri kasetleri arkadaş arkadaş gezer onlara dinletir tanıtır onların da bu miziği ve şarkıcıyı beğenmesi için her türlü tekniği deneriz. Ama herkes dinlemeye başladı mı biz bırakır gideriz. Çok komiğiz çoooook.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak ilk çıktığında seviyodum hharbi müziği kotu değildi ama o chop Suey cover ı sapıttı beni........................
P.S:Ozur dilerim kufur etmek istememiştim ama sinirlendim tekrar aklıma gelince[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 29 June 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
Avril gayet hoş çıtır bir şarkıcımız. Gayet de güzel söylüyor. Kız populer oldu diye aşağılamak mı gerekiyor?

Geçenlerde bir olay oldu örnek olması açısından onu anlatayım bari.

Bir arkadaş Cdlerini getirmiş onlara bakıyordum.
A- CD var mı sende?
B- Var biraz
A- Orjinal mi kopya mı?
B- Kopya olmaz bende hepsi orjinal
A- Woow neler var güzel bir şey varsa çeksene bana
B- Çekeyim ne tür dinlersin
A- Rock, Elektronik jazz vs. vs..
B- En son Avril Lavigne ve Natalie Imbruglia almıştım ister misin?
A- Iyy onlar populer, ben dinlemem.
B- Niye populer oldular diye cezalandırıyo musun onları? lol

İşte olay budur arkadaşla aramda geçen. Bir çok kişi de bu var. Dinledikleri şarkıcı populer olduğunda veya müzik türü ona sırtını dönmek. İşin en komiği o şarkıcı populer olana kadar elimizde onun CDleri kasetleri arkadaş arkadaş gezer onlara dinletir tanıtır onların da bu miziği ve şarkıcıyı beğenmesi için her türlü tekniği deneriz. Ama herkes dinlemeye başladı mı biz bırakır gideriz. Çok komiğiz çoooook.

avril çıtır hoş ama müzigi kötü.igrenç hatta.popüler olmak ve dinlenmemek tezin de gayet saçma bence.Ben avrili popüler olmadan önce de sevmezdim hala da sevmiyorum.Başkalarının da benden farklı oldugunu sanmıyorum.SOD popüler olduktan sonra kim sırtını döndü ona ? yada ne bileyim linkin park vsvs.
Sosyal ağlarda paylaş

başkalarınında benden farklı olduğunu sanmıyorum demişsin peki öyleyse nasıl popüler oldu bu kız? bence muziği fena değil sesi güzel deli gibi dinliyorum diyemem ama arada açıp dinlerim,
ayrıca ben muziği harika riffleri aşmış derecede zor baterileri bassları hede hödösü için dinlemem kendimi iyi hissetmemi sağladığı için dinlerim dream theatre örneğin ben sevmem, çok fazla ses karmakarışık sesler başımı ağrıtıyor ama dinleyene de saygı duyarım sorun burda başlıyor dinleyenler(sadece dt için felan demiyorum genel olarak) o müzik türünü üstün görüyorlar daha basit şeyler dinleyenlere/yapanlara küçük gözle bakıyorlar ve bazı yerlerde bu arkadasın yaptığı gibi dışkı atıyorlar oysaki çok yanlış bu, "avrilciler" laf ediyor mu? hayır öyleyse senin de etmeye hakkın olamaz[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

Avril'i ilk gördüğümde "hoş kız" demiştim.Yaptığı müziği tasvip etmesem de sesinde de bi tatlılık var ama Fuel cover'ını dinledikten sonra kıza olan bütün sempatim gitti hatta sokakta görsem kafa atarım diyebilirim.[hline]bir hırsız yaratmak için bir sahip yaratın,bir suçlu yaratmak istiyorsanız yasalar koyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim seviyorum Avril'i. Fuel cover'ı da gayet hoşuma gitmişti. Özellikle Limp Bizkit ve Korn'un MTV icon'daki cover'larına göre kat kat güzeldi.

Ha chop suey'i daha dinlemedim şimdi indirmeye başladım. Bakalım nasılmış.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Öyk, chop suey dediğinizden de rezalet. Hatta iğrenç. Brr..

Ama yine de Avril'e kafa atamam ben. Bu cover'ı yapmasaymış daha iyiymiş o ayrı. ,)[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 30 June 2003 01:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi bir yana bırakıyorum da o atatürk resminin ne işi var yahu avril forumunda? "atatürk de avril'in slut olduğunu düşünürdü" mü demeye getiriyorsun nedir anlamı? çok yanlış hele hele yabancı bir forumda böyle kötü yönde reklam etmek, seni sevmeyenler atatürk'ü böyle tanıyacak..

ayrıca "ben burada sevilen oyunu/şarkıcıyı/filmi/kitabı sevmiyorum" diyen o fırlamalara benzemiş yabancı forumdaki mesajların, avril'i sevmeseydim bile destekleyemezdim doğrusu seni..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

boş gereksiz çocukça bir tepki...
bende soad ı sevmiyorum ama gidip te adamların forumuna "pis herifler sizden nefret ediyorum you sux" içerikli mesajlar atmıyorum

çok lüzumsuz bir işe girmişsiniz bir de "3 türk avril fanlarına bedeldir" gibi iğrenç bir mantaliteyi uydurmuşsunuz

hani şu susurluk sanıklarına, mafyacılara, kaçakçılara derler ya "Türkiye sizinle gururduyuyor" diye
işte bende sizin için diyim bari eksik kalmayın
"Türkiye sizinle gurur duyuyor"

yapmayın böyle gereksiz şeyleri, kendinizi rezil ediyorsunuz[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

Ay kimdi o görsem kafa atarım diyen zaten sokakta göremezsin ki...
Yahu nedir bu kininiz görmediğiniz tanımadığınız birisine karşı bende sewmem avril mavril ama neden kin duyiyimki tanımadığım birisine sadece müziği bana uymuyo diye..

Foruma o yazıyı yazan sanırım topiği açan şahıs yahu sanane kızın tipinden senin tipin onu enterese ediyomu ki onunki seni enterese ediyo sanki kız kendisi belirledi tipini aa hiç tasvip etmedim kınıyorum seni.

Tip demişken SOD daki elemanların tipleri süper sanki zombi kılıklılar =)
Sosyal ağlarda paylaş

ben nefret kusmam ama hic birazamanda (ilk sarkisindan beride) beyenmem .... aryica knocking on heavens door soyledigi icin daha bir sinirim kalti bu kiza..... (bob dylan , gnr vari grouplarin parcalari )
ve ewt sahsi fikirlernizi turkiyeyi alet etmeyin[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

sam ve babacum'a +1

avril lavigne'i sevmiyorum o ayrı..ama bunu tartışacaksanız buranın veya başka bi forumun müzik bölümünü kullanabilirdiniz.gidip avril lavigne fan'larının takıldığı bi foruma avril sux demek çok saçma..
abuk subuk denklemlerle fln uğraşmayın..tepkiliyseniz de doğru düzgün gösterin Atatürk'ün orda işi ne..? Ya da avril lavigne forumunda türk olduğunuz kimin umrunda..?[hline] icq: 67083813
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım Türküm ve Avrile sempati duyuyorum şimdi taşlı sopalı kavga edelimmi? arkadada fon müziği olarak Pearl Jam - Do the evolution çalsın daha bi mesajdolu olur[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

avril iyidir güzeldir hoştur.şarkıları her nekadar yaşının küçük olduğunu göstersede severim şarkılarını. ama birini sevmiyorsunuz diye ona küfretmek niye? yani sevmiyorsunuz diye onu aşağılamanız gerekmez.[hline]Sen ağlama dayanamam
Ağlama, gözbebeğim, sana kıyamam
Al yüreğim senin olsun
Yüreğim bende kalırsa yaşayamam

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...