Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tarbil Forum

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Çiftçiler forum kullanıyor. Lakin bu foruma yönlendirmek için dediğim gibi ciddi bir ödül sistemi ve ödül hiyerarşisi gerekiyor. O forumlardan özel mesaj ve davetiye yoluyla forumda etkin çiftçileri çağırabilirsiniz. Öbür türlü öyle bin insanı üye yapayım onlar forumda etkin olsun demek saçma. Bir anlamı yok. Ben arada takip ediyorum öyle gelişi güzel bilgi veriyorlar diye bir şey söz konusu değil. Son derece güzel paylaşımlar var,tecrübeler ve sonuçlarını aktarıyorlar. Budama,çelikleme,tohumdan fide yetiştirme gibi bir yığın hususta güzel bilgiler paylaşıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Gençler sekreter alınacak birde işletmeye. İlgilenen arkadaşlarınız varsa yeşillendirin. 2,5k tl mayaş + servis + multinet falan filan.
Tek şart ingilizce bilsin panik ataklı gibi heycanlanmasın ve düzenli olsun. Sekreter demeyimde asistan gibi gelen giden ziyaretçinin düzenlii şekilde saatlerini ayarlamaca falan işte.
Güzelliği çirkinliği beni hiç alakadar etmiyor zira benle çalışmayacak başka birimde benim gözlerimdne uzak olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...