Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akmar'da derya sahaf

Mc_Lovin

Öne çıkan mesajlar

"derdini sikeyim" temalı mesaj atan zat, ben her ay senin evinin kirası kadar veya daha fazla parayı sahaflara basıyorum, güvenilir ve işini bilen insanlardan alışveriş yapmam şart, şuraya bir başlık açtım belki müşterisi vardır tanıyan eden vardır diye, zevzek zevzek mesajlarını kendine sakla, memur maaşıyla geçinirken bim'den alışveriş yapmaya benzemiyor tek seferde yüzlerce liralık kitap almaya kalkmak, attığın her mesajda seviyeni belli etmek zorunda değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

ben her ay senin evinin kirası kadar veya daha fazla parayı sahaflara basıyorum

Din-içki-mersin üçgeni seni buna zorluyorsa zincirin halkalarından birini kırabilirsin. Mesela gel seni dinden çıkaralım hem şarabını rahat iç, hem babana atar yap, hem de ruhunu ezen bu boşluktan kurtulursun. Olma mı?

Bi mersine çözüm bulamadım ama orasını da sen düşün artık
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Mc_Lovin said:

Din-içki-mersin üçgeni seni buna zorluyorsa zincirin halkalarından birini kırabilirsin. Mesela gel seni dinden çıkaralım hem şarabını rahat iç, hem babana atar yap, hem de ruhunu ezen bu boşluktan kurtulursun. Olma mı?

olmaz o kadar yatırım yaptı adam çardak için
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

axedice said:

Mc_Lovin said:

olmaz o kadar yatırım yaptı adam çardak için

çardak diil, bahçe mobilyası, sandalye masa falan

zaten sıcaklar bastırdı, içemiyorum bu aralar, memnun oldunuz mu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...