Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Zerk'in turtle yapan adamı açacak pek bir şeyi yok. Feint yapacan işte bütün oyun. Eğer adamın bir şekilde kafasını karıştırırsan eyv. Karıştıramazsan kaybediyorsun. Şey gibi düşün. Ubisoft futbol federasyonu. Warlord/Warden/PK/Conq Beşiktaş, Zerk'te Galatasaray. Maçı kazanman için federasyonu da yenmen gerekiyor.

Bu gece adamın tekine random 3 tane top heavy feinti attım. 4. yü yapıştırdım kafasına. Nası olsa feintliyom diye umursamadı herhal. İnsan blokunu çeker dimi? Çekmedi bile :D Yapıştırdım.

Bir de sakın ola bir conq'a heavy vurmaya çalışma. Free GB veriyosun. Bilmiyosan da öğrenmiş oldun.

https://www.youtube.com/watch?v=zUJhcQMhZ_M&feature=youtu.be

Asıl bunu koymak için gelmiştim. KB/M'de bunu yapmayı başarabilen var mı? Varsa ben neyi yanlış yapıyorum da yapamıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Light atak parryletirsen karşıdaki karakterin ya da senin hangi karakter olduğunun bir önemi yok. GB veriyorsun. Baazen long range herolarda (noobushi, kensei gibi) mesafe çok uzun olduğu için yetişememe durumun var. Yetiştiğin müddetçe GB'yi counterlayamıyorlar.

Sen light atağın blocklanmasıyla karıştırdın. Blocklar artık free gb vermiyor.

Bir de taze çıkmış bak.

https://www.youtube.com/watch?v=huNL3J_G1Yo

İzleyiver belki bilmediğin bişeyler vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

adam ilk videoda benim problemden bahsetmis zaten sdfsd, iyi bari problem bende degil demek.

oyle bekliyim counter attack yapayim tarzi herolari sevmiyorum diye berserker oldum, patladi elimde yuksek levelda.

bir de counter gb icin bi trick var midir? zamanlamayi iyi ayarlamak gerekiyor, millet baya net counter cakiyor her seferinde, ben zorlaniyorum, middle mouse button yerine E'ye bind ettim simdi daha iyi reactionlar ama yine zayif.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha öncede yazmıştım topiğe.

Sol elini klavyeye koyduğun zaman parmakların soldan sağa "Shift-A-W-D-Space" olarak sıralanıyor. Guardbreak oyunda garanti damage vurmanı sağlayan (maalesef) tek özellik. Yani gidipte parmağını bir tuştan öteki tuşa götürmek gibi bir lüksün yok. Çok afedersin, mike mike bu 5 tuştan birine atamak zorundasın. Space dodge için iyi bir tuş. Geriye sadece shift kalıyor. Ben shift'e Guardbreak koydum. Sprinti F'ye aldım. Mutlu ve mesudum.

Açıkçası GB'yi shifte aldığımdan beri random gbye hiç yakalanmadım. Counterlanamayan gblere yapacak bir şey yok elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

debuff resistance'in poi ve bleed disinda bir seye etkisi var mi?

Ohooo..

Yav hiç mi bakmıyon başlığa be adam :D Şu anda Debuff Resist buglı. Max debuff resist normalde counterlayamaman gereken GBleri counterlamanı sağlıyor.

Fixleyeceklerini söylediler ama zamanını söylemediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...