Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman Arkham Knight Key

WoodsOfYpres

Öne çıkan mesajlar

Edriel said:

Ahuhaha ben ciddi anlamıyorum bu mezarcıları bu kadar mı fakirsiniz. Hayır fakir olabilirsiniz eyw saygım sonsuz da gidin torrentleyin ozaman pis mezarcı olmayın

He gerci 980 alip game key satmaya calisan yetoya da ne diyebiliriz bilmiyorum (eğer doģruysa cok vahim yani inanıclak bir yanı yok asdf okdar para bayılıp 70 tl peşinde koşmak)

Neresinden tutsan elde kaliyo yazi ama belirtmeden edemedim;

Kac lira oldugu farketmiyor, ayni durumdaki urunu daha ucuza alma sansi varken degerlendirmemenin, neyse parasi veririm artisligini yapmanin tek mantikli aciklamasi bu alisverise ya da arayisa vakit ayiramamak olur. Belki bi de "guvenemedim, bildigim yerden aldim"i katalim hadi.

Diger yandan fikrini daha duzgun sekilde belirtmek yerine bu sekilde fakir misiniz, mezarci misiniz, cok vahim seklinde girmenin ve huzursuzluk yaratmanin, yasanmis cesitli travmalardan ve psikolijik sorunlardan baska aciklamasi olamaz gibi gorunuyor ki bu, sadece su konuda yaptigin bisey degil de genel bir tavir haline gelmis gibi gorunuyor...

TL; DR; en guzeli tavrini duzelt, sinir sorunlarini forum disinda cozup gel, hem sen hem de biz daha mutlu olalim.
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç tespitlerde bulunmuşsun, ama bence özeleştiri yapmamışsın. Burada senelerdir altında bir kinaye güdülmeden sadece şakasına fakir muhabbetti yapılıyordu yani. Samimi arkadaşlardın birbirine ufak hakaretler etmesi gibi ki bu bir hakaret degildi yani konuyla alakalı ufak bir takılma.

Ayrıca gayet KOMİK yani 980 alan adamın promosyonla gelen oyunu satması.

Kimin ilgilendiğine bakmadım en çok ta sen yazmışın di kusura bakma yani gayet samimi ve yerinde bir yorum olmuş.

Edit: ciddiye alan varsa gerçekten özür dilerim ayrıca kafam da iyidi takıldım sadece de pis kısmı abartı olmuş hepimiz fakiriz ama gönlümüz zengin
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Ahuhaha ben ciddi anlamıyorum bu mezarcıları bu kadar mı fakirsiniz. Hayır fakir olabilirsiniz eyw saygım sonsuz da gidin torrentleyin ozaman pis mezarcı olmayın

He gerci 980 alip game key satmaya calisan yetoya da ne diyebiliriz bilmiyorum (eğer doģruysa cok vahim yani inanıclak bir yanı yok asdf okdar para bayılıp 70 tl peşinde koşmak)

Evet doğru nesi var? 980 dediğin kart 20-30bin tl değil altı üstü 2bin tl.. 70tl peşinde koşmak ayrı, elindeki bir şeyi satmak ayrı. Yeto falan demişsin ama senin acilen psikiyatra görünmen gerekiyor durumun baya kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Biri gelmiş eleştirmek için eleştiriyorsunuz diyip eleştiriyor yazdığının elle tutulur bir yanı yok (ayrıca daha çok yakında senin alt charla eleştirilerini gördük burda), diğeri papağan gibi berçekten pisikiyatira ihtiyacın var gerçekten rörö diyor. Olum gayet abes bişey 20 30k değil diye savunmuş bir de. Ekran kartına 2k veriyorsam 70tl icin gelip burda yormam kendimi yani bence senin pisikiyatira görünmen lazım.

He bana dert mi ? Değil tabi ki dat kartında hayırlı olsun 1 kere yazdım kafam iyiken attığım bir post yani özürde diledim nop istersen avukat fln tut mahkemeye ver yani komik :) başka da post atıp trollemem merak etme
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Biri gelmiş eleştirmek için eleştiriyorsunuz diyip eleştiriyor yazdığının elle tutulur bir yanı yok (ayrıca daha çok yakında senin alt charla eleştirilerini gördük burda), da yormam kendimi yani bence senin pisikiyatira görünmen lazım.
...

Değil tabi ki dat kartında hayırlı olsun 1 kere yazdım kafam iyiken attığım bir post

alt char lafını bana dediysen hala kafan iyi bence =)

kimseyi tanımam etmem şu topicten
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Ya steam'e kafam girsin. TL olarak bakarsan burdan alinca 147 TL, ordan alinca 90TL. Burdan Witcher 3 alsam 190 TL, ordan alsam 80 TL.

Kardesime hesap actirdim, ne aliyosam ordan aldirip kendime hediye ettiricem heralde.

len sen degil misin buranın sartları farklı diyen :P
http://forum.paticik.com/read.php?13,8087672,8087689#msg-8087689
Sosyal ağlarda paylaş

Daha cok, pound kazaniyosam pound harciyorum. Pound kazanip 1500 TL kira vermiyorum diyorum.

Bi de hani kutulu oyun olsa, shipment girse isin ciine ya da ek vergi binse falan anlarim da, orda %18 burda %20 oduyolar vergi olarak. Haliyle burda 190 TL'ye satarken orda 80 TL'ye satmasi baya dokunuyo isin dogrusu. Sirf korsancilarin gonlunu alicaz diye benim gibi local steam user gomulmez. Steam bu kafayla giderse pound milyoneri olsam farketmez, korsana donuveririm ibneligine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...