Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YouTube Gaming

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

"YouTube's automated copyright enforcer, Content ID, is always a hot button issue for YouTube's creators. On YouTube Gaming, the system will be active, in real time, on livestreams. If copyrighted content is detected during a live stream, the dashboard will show a warning, and streamers will have a set time period to stop the music. If users ignore the warning, the stream will be blocked until the system detects the copyrighted content has stopped."

XD
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi bug vs, içerik eksikliği bişey bulursnaız söyleyin.

Interface konusunda ben de ilk açtığımda bu ne lan demiştim, google'dan biraz daha sade bişey bekliyordum. Benim siyah olması pek hoşuma gitmedi mesela iç karartıcı. Bakalım bekleyelim bir süre insanlar kullansın feedbackler gelsin ona ayar verirler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

siyah olması daha iyi bence. hatta ben chrome addon ile video dısını komple karartıyorum. dikkat cekebilecek her seyi yok ediyor, guzel oluyo goruntu. ui'da cok sıkıntı goremedim, daha iyi olabilir tabi ama kullanıssız degil.

su anda pek canlı yayın yok gibi ama, witcher3'e girdim live sekmesi gorunmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an HOTS live-stream izliom da bi adamın, stream izlediin interface aslında çok net, solda video, sağda chat bari, üzerinden detail, diğer kanallar ve chati açıyorsun. üstte de search bar. Sadece bi full screen değilken ekranın direkt en solda olması biraz garip geldi. Twitch de tam ortada ya , sağda chat solda da menu var.

Burada sanki simetri bozulmuş hissiyatı var ama alışmakla ilgili . Full screen yapmadan chat ile büyük framede izliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...