Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Bütün mesajı spoilera alayım tek tek zor olacak.

@abla

Emaleth said:

"sahnede duvarda asılı duran silah mutlaka patlar" prensibinden hareketle, o iki siğilden plot doğmasını talep ediyorum, yoxa hep boşa ahlaksızlık olacak :/

Danynin memelerini gösteriyorsanız pipi de isteriz serzenişnde bi SJW tayfası vardı, haliyle o çehovun siilleri bizim suratımıza patladı abla

said:
sansa'da hala çift siğile sürülecek akıl yok. hala aşşaalık beylişin lafıyla iş yapıyo herifi oracıkta brienne'e kestireceğine, salk bu kız yemin ediyorum gerizekalı... jon da her zamanki gibi kakası gelmiş tavırlarını sürdürdü. bu tarafta seyir değeri olan tek şey tormundcuğumun brienne'e olan aşkı. hastasıyım <3

Sansa kötü değil de beyliş fazla iyi. Ama tabii ki en iyisi tormund.

said:
"sana iyileşmeni emrediyorum" sahnesi cheesy'lik skalasında "ben padişahsam emrimi dinle ordunun başına geç, sen padişahsan gel ordunun başına geç" seviyesindeydi.

Aasdasdasdasdasda

said:
greyjoy tarafına da pek heyecan yapamadım valla: amca geldi, kralı öldürdü, kral oldu, yara da hani bana hani bana dedi... konu benim gözümde bundan ibaret. eğer yara khaleesi'ye denyo amcasından önce ulaşmanın yolunu bulmayacaksa i couldn't care less... ama bulur herhalde, pek salağa benzemiyo o kız, gerzek abisinden artan gri hücreler de ona kullanılmışsa demek...

Oralar kitapta hep plot hep karakter de işte dizide o kadar detaya girmeleri çok zordu.

said:
herkes white walker'ların sırrı açıklandı filan diye geziyo internetlerde de ne sır açıklandı ayol ben mi kaçırdım? children of the forest ile ilgili çok mu şey biliyorduk da "bunları bunlar yapmış" deyince açıklama olmuş oldu allasen?

Children of the forestın geçmişte white walkerları durdurmakta insanlara yardım ettiğini biliyorduk, dizide de açıklanmıştı. Mevcutta hala yardım ediyorlar falan. E white walkerların origini de görmüş olduk. Hani bütün dizideki en büyük reveallardan biriydi, her ne kadar bekliyor olsak da sahne ve şok etkisi büyüktü bence.

said:
gelelim zurnanın zırt dediği yere: heyecandan tam anlayamadım, gece bir daha seyredicem ama, raven bran'in marklandığını görünce "hadi anacım seni mezun ediyoruz artık" deyip direkt oraya bağlandığına göre, winterfell sahnesinden son bi bilgi geçirmek istiyordu bran'e, ve o bilgiyi alamadan hodor'u verdik gaddemit :((( o bakımdan 6. bölümde meera bunu tipi altında çekelerken bir süre daha transta kalacağını ve her ne görmemiz lazımdıysa göreceğimizi düşünmek istiyorum. o flashback'in sebebi hodor olamaz, o daha ziyade sonucu gibi geldi bana... diğer yandan kuzeyin ve kara kışın ortasında, summer olmadan, hodor olmadan, biri felçli iki cılız çocuk naapıcak onu da bilemedim. biriniz yazmış yukarda benjen çıkıp gelecek diye, valla ne iyi olur...

Orası daha çok zaman loopunu kapatmak için gittikleri bi anıydı. Time is a flat circle muhabbeti, orda olmak zorundalardı. Zamanın akışı içinde olay örgüsü hep bu şekilde gelişti, gelişiyor ve gelişecek. Görmemiz gereken ekstra bişey bence çıkmayacak o sahneden, hodorun hodor olabilmesi için warglanması gerekiyordu işte.

said:
@axe: çok mu fena spoiler yha? açmadım ama içimde kaldı. üwe.

Çok feci. Direk ilk cümlesi şu karakter şu şekilde ölüyor şeklinde. Sevdiğimiz karakterlerden de ölen var sevmediklerimizden de.

Sosyal ağlarda paylaş

Nergal69 said:

sostizm said:

https://www.youtube.com/watch?v=RDdwAD6CpFw

Bu kızın incelemelerini beğeniyorum.

hUdor ne ya?

Yabancılarda tutuyo diye bi şeyide yapmaya çalışmasak olmuyo dimi?Hayır eminim bu konudaki çoğu adam bu evrenle alakalı bu kızdan daha çok şey biliyodur
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

bu kadar uyduruk kurgulu bir dizinin tek bölümünü 10 dakka nasıl inceliyor abi yeni hikaye mi yazıyor

Yaw en az 10 tane yabancı kanal var bazıları diziden uzun inceliyor yetmiyor trailerin 20 dakika incelemesini yapıyor.

Kız olmasaydı izler miydiniz? Bu ne sexist bir karalamadır. Veya bir kızın entellektüel cazibesi illa ki memelerinden dolayı mıdır? Şimdi ablanın hakkını yemeyin ne dekolte ne seksapel bilmene ile izleyici çekmeye çalışmıyor. Amaaaaannnn bura paticik, İTÜ makine kantini muhabbetinin siber olanı...
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

yalnız ben şunu anlamadım.

kapıyı tut
kapıyı tut
kapı tut
hodor

????

Mithat said:

Abi gerizekalı diyeceksiniz ama bu hodora sırf hodor hodor diyebildiğin için hodor diye sesleniolaedı şimdi bu hold the door olayından mı acaba hodor diodu bu herif o hodor bu hold the door mu yani aslında acaba.

https://media2.giphy.com/media/nkLB4Gp8H6hFe/200_s.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...