Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Jon Snow

Şimdi eğer bir diriltme işlemi olmicaksa neden jonun cesedinin başını bekliyolar kaçıp gidebilirlerdi.Orda direk dümdüz söylemesede dirileceğinin bi göstergesi yapılan hareket.Kızıl kadında ben diriltirim falan muhabbetlerine girmedi hiç.Jon un arkadaşı olan eleman nie kuzeylilerden yardım istemeye gitti.Son sahne neden kondu onu hiç anlamadım yaşlanınca dedim heralde bişey falan yapacakda gitti yattı yani

Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Jon Snow

Şimdi eğer bir diriltme işlemi olmicaksa neden jonun cesedinin başını bekliyolar kaçıp gidebilirlerdi.Orda direk dümdüz söylemesede dirileceğinin bi göstergesi yapılan hareket.Kızıl kadında ben diriltirim falan muhabbetlerine girmedi hiç.Jon un arkadaşı olan eleman nie kuzeylilerden yardım istemeye gitti.Son sahne neden kondu onu hiç anlamadım yaşlanınca dedim heralde bişey falan yapacakda gitti yattı yani

Ya Davos diyordu ya "onun yaptığı şeyleri görmediniz" falan diye, o lafın üzerine seyirciye OHA KARI CİDDEN ÇOK YÜKSEK LEVELMIŞ dedirtmek için bence o sahne

Sosyal ağlarda paylaş

Doran Martell ile o insan azmanı arkadaşı nasıl harcadılar lan öyle. O ne iş ya. Kürdan gibi bıçakla nasıl yığıldı o herif. Bunların zehirleri o kadar etkiliydi madem mountain nasıl kafasını patlattı Oberyn'in. Doran reis dedik, heyecanlandık olan olaya bak.

Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Valvyn said:

Jon Snow

Ya Davos diyordu ya "onun yaptığı şeyleri görmediniz" falan diye, o lafın üzerine seyirciye OHA KARI CİDDEN ÇOK YÜKSEK LEVELMIŞ dedirtmek için bence o sahne

Hayır ikinizde bilemediniz.
Hatun inancını kaybediyor orda bana jhon yaşayacak diye göstermişti öncedende gösterdiği bazı şeyler olmadı vs diye kolyesini çıkartı ve kendi haline döndü. Yani Ateş senden bişi istemiyorum artik dedi haha

Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Aket-Atum said:

Valvyn said:

Jon Snow

Hayır ikinizde bilemediniz.
Hatun inancını kaybediyor orda bana jhon yaşayacak diye göstermişti öncedende gösterdiği bazı şeyler olmadı vs diye kolyesini çıkartı ve kendi haline döndü. Yani Ateş senden bişi istemiyorum artik dedi haha

Ya kadın geceleri öyle yatıyordur sdf
Sosyal ağlarda paylaş

1

brienne çok güzel biçti, en iyi kısmıydı bölümün. yalnız hadımdan onay beklemesi sansa'nın hala kabul için, aptal kız.

oberyn yeğene biraz anlatsaymış nasıl dövüşülür, göz göre göre yedi topkek. tarihin en kolay darbesi filan, bütün muhafızları nasıl kafalamışlarsa.

high sparrow kaç direkt, bütün hıncını senden çıkartacak cersei.

ramsay morardı of ne güzel, helal brienne.

danaryos ggnore. gereksizlik arc'ı izlenecek demek pff. barristan başgan olmadan sıfır o kıta zaten baştan sona.

ağlama melis. ilk defa hayırlı bir iş yapacakken hayata küstü lol ya.

bölüm sonu:
http://www.youtube.com/watch?v=jqDGK_UjfFI

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...