Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IOS 9

Editor

Öne çıkan mesajlar

Peregrin said:

sunu kullanabilirsin abi, bunda var o ozellik. Overcharge yapmani da onluyor zaten.

https://itunes.apple.com/tr/app/battery-doctor-master-battery/id446751279?l=tr&mt=8[/quote
Bunu kullanıyodum zaten de güncelleme yapınca iptal ettiler cache clean olayını. Sakın güncelleme yapma sen hala cache temizleyebiliyosan
Sosyal ağlarda paylaş

App Store'da önceden bir şey aramışım diyelim. Yeniden arama yapacağım. Arama kutusunun yanındaki çarpıya basarsam sıçtım. Bir kere basıyorum açılır tahmin penceresi çıkıyor, klavye açılıp kapanıyor. Direkt kutuya basıyorum klavyenin yarısı gidiyor arama kutusu sola dayanıyor. 8'de de böyleydi hâlâ böyle. O çarpıya basan bir tek ben varım herhalde. Resetlemeyeceğim cihazı, çözeceksiniz lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Gluskap said:

App Store'da önceden bir şey aramışım diyelim. Yeniden arama yapacağım. Arama kutusunun yanındaki çarpıya basarsam sıçtım. Bir kere basıyorum açılır tahmin penceresi çıkıyor, klavye açılıp kapanıyor. Direkt kutuya basıyorum klavyenin yarısı gidiyor arama kutusu sola dayanıyor. 8'de de böyleydi hâlâ böyle. O çarpıya basan bir tek ben varım herhalde. Resetlemeyeceğim cihazı, çözeceksiniz lan.

cihaz ne
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Apple's latest beta, iOS 9.3,
brings quite a few changes to iOS 9, including a new "Night Shift" feature.
Night Shift is designed to cut down on the amount of blue light an iOS device is putting out during the evening hours, based on studies that have demonstrated that blue light can negatively impact sleep by altering the body's circadian rhythm.

5s +
iPad Air 2
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Night Shift is designed to cut down on the amount of blue light an iOS device is putting out during the evening hours, based on studies that have demonstrated that blue light can negatively impact sleep by altering the body's circadian rhythm.

5s +
iPad Air 2

Bu iki cihaz ve sonrasına mı gelcekmiş? :/ yüze vuran mavi ışıktan nefret ediyorum ya, laptopta flux iyi oluyo alıştıktan sonra, ama telefon ve ipad yoruyodu. Sadece bu iki cihaz ve sonrasıysa yormaya devam edicek gerçi sdghf
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

kizillelma said:

5s +
iPad Air 2

Bu iki cihaz ve sonrasına mı gelcekmiş? :/ yüze vuran mavi ışıktan nefret ediyorum ya, laptopta flux iyi oluyo alıştıktan sonra, ama telefon ve ipad yoruyodu. Sadece bu iki cihaz ve sonrasıysa yormaya devam edicek gerçi sdghf

Evet
Sadece 64 bit olan cihazlara
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Drall said:

kizillelma said:

5s +
iPad Air 2

Evet
Sadece 64 bit olan cihazlara

hay ya altı üstü mavi ışığı kısacaklar. uykum gelmiyo lan işte bunun yüzünden. breakleyip flux kuracam sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...