Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sucuk Ekmek Tutorial :)[Resimli]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Nasılda duruyor şunun güzelliğine baksanıza

AAA!

sucuklarımız hazırdır

niehehe ne güzelde duruyor

olamaz yine mi :P

evet buda hazır :)

cici domates :D

gel hulen

tamam dometeslerimiz de hazır

işte buraya dikkat sucuklar sadece pişmemeli birazda yanıcak...

Sonuç:Sucuk ekmeğe kim "Hayır" diyebilir :)

Yanındada alternatif olarak cola'yı uygun görüyor şeflerimiz ancak esas içecek olarak ayran tavsiye edilir...

Afiyet olsun !

PS:Gecevardiyasi arkadaşlarına imkansız böyle güçlü bir şeyi resist etmeniz şimdiden sölim :-p[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?

[Bu mesaj theKingpin tarafından 23 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj theKingpin tarafından 23 Temmuz 2004 00:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyşş[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

sucuk gibi kutsal bir yemek bu saatte istetilezm ki canım :-) Ha birde sucukla kola içmek koşu bandında köfte yemeye benzer, ayıptır günahtır :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şu herşeye ketçap mayonez dökenleri bi türlü anlamıyorum. Pizzaya falan bile dökmeye başladılar ilginç yani, hayır sağdan soldan geçen italyan turist görse kalp krizi geçirecek, italya bize nota verecek falan... :D

Sucukla ketçap mayonez gitmez bence, şöle ekmek arasına kalın kalın sucuk, bol soğan biraz marul... Domates bence şart değil.[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

head abi kafan fıçıdan büyük :D ama süper bi poz vermişiin helal..
ps:şaka amacıyla söledim kırılma darılma olmasın :) [signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?

[Bu mesaj theKingpin tarafından 23 Temmuz 2004 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...