Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oy ve ötesi

Suark

Öne çıkan mesajlar

ya ben geçen seçim 4 sandığa bakmıştım, 3 sandıktan alabilmiştim tutanak. Doğal olarak sadece 1 sandıkta alma hakkın var, gerisi duruma göre. Hatta durmadığın sandıktan alamazsın genelgeye göre. İşte o zaman böyle abuk subuk şeyler oluyor, ne alabilirsen alıyorsun.

Sonuçlar resmi olarak açıklanınca itiraz süresi kısıtlı olacak, ne kadar çabuk olursa o kadar iyi, asılın :).
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

http://imgim.com/2421inciz2484733.jpg

bu ne abi ama. bu tutanağı tutup imzalatan müşahiti mücahit diye bile almaz ışid

ben aritmetik işlem yaptım bazılarında yukarıda boş görünce ya. boş bırakayım madem

Boşları (toplam seçmen sayısı vb bile olsa) 0 girin, ne görüyorsanız direkt onu yazın hesap işlem yapmayın demişti Oy ve Ötesi.
Sosyal ağlarda paylaş

dijitale geçmeyelim abi mümkünse, ben bu ilkel sistemde bile ne kadar zorlandığını gördükten sonra yaşlıların mantıklı bulmuyorum dijital sistemi. şeytan görmüşe dönerler o dokunmatik ekranı görse yaşlılar. parmağıma mürekkebi damlatmak için nereye sokucam şimdi diye sorarlar
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

dijitale geçmeyelim abi mümkünse, ben bu ilkel sistemde bile ne kadar zorlandığını gördükten sonra yaşlıların mantıklı bulmuyorum dijital sistemi. şeytan görmüşe dönerler o dokunmatik ekranı görse yaşlılar. parmağıma mürekkebi damlatmak için nereye sokucam şimdi diye sorarlar

bankamatik gibi çıktı vercek aslında
onları yine sandık görevlileri toplayacak
sistemin kontrolü sağlanacak

hem de yaşlılar kağıttan görünce rahat eder
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...