Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:
ondan olabilir
bazı dönemlerde sonucta counter deckler azalıp artıyor

ben de bu ara control priest ile 3-5 arasi gidiyorum..

dun mesela 7 win questi cikti.. rank 5'te win streak bozmadan ciktim 3'e (7 win ust uste)..

sonra tabi 7 loss alip tekrar 5'e dusmeyi ihmal etmedim sdf..
Sosyal ağlarda paylaş

Tam mage brawlı olmuş, flamewaker decki yapınca kartlar başta kötü gelmesse çok ağır ezip geçiyorsun.

2 hesapta da brawl questi vardı. Birini diğer questler yüzünden druid ile yapmayı denedim ve mageler ağzımı yüzümü kırınca 6 maçta tek galibiyet alabilince direk mage decki yaptım. 10 maçta 9 galibiyet ile 2 hesabında questi bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Rank5 civarı renolock epey az 10'da 1 ya var ya yok. Secret-Druid-Zoo>Patron hakimiyeti mevcut.

Bu arada patron iyi oynamayı bilen varsa şu anki meta için en iyi deck. Ben hiç oynamadım patron, öğrensem mi diye düşündüm de. Standartta Deaths bite gidince yalan olcağı için uğraşmadım
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Oynadığınız deckle bulunduğunuz rankın nasıl bir alakası var ki.

Yani deck yaparken sen "ya şimdi rank 8'im o zaman şu decke şu kartı koymayayım" ya da "rank 18'im o zaman şu kart kesin olsun deckte" diye mi düşünüyorsun.

tabii. daha dorusu son 2-3 aydır hiç kompetetif oynamıyorum ben. ama ondan önce hep belli ranklar arası decklerim vardı. veya ranklar arası bile değil bakıyodum son 30 maçta ne çıkmış en çok neye yenilmişim antisi neyse al go.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için bütün oyun amacı zevk alma üstüne kurulu olduğu için rank ve deck tamamen bağımsız bir durum doğrusu.

Yani agro deckleri sevmediğim için "dur önce rank 10 olayım sonra sevdiğim deck ile oynarım" diye bir bakış açım yok, rank 25de olsam reno mage destemle (ya da reno pala artın neyse zevk aldığım o işte) gayet zevkle oynuyorum. Yani nefret ettiğim bir deste ile 10 rank atlasam heralde 1 ay oyunu oynamam bir daha, ancak geçer o nefret ede ede oynama döneminin etkisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...