Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ne geliyosa gelsin şundan kurtulak yeter

turn 1 secret keeper + coin + secret
turn 2 knife juggler
turn 3 muster of battle
turn 4 blessing of king
turn 5 Allah ne verdiyse
turn 6 ATKAFA
turn 7 dr.boom
turn 8 tirion(buraya kalmıyor tabi)

genelde de bu sıralama tutuyor ha...

Amaz Kibler Kolento hepsi kafaya verse bişi yapamaz.

Ne kdr beyinsiz varsa ladder da adam oldular başımıza.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hacı. ben dün duş almadım ama bu iş böle olmaz lan... yine 2 oyun üst üste deckte 4 ve 5 kart kaldı 2 maçta, ikisinde de equality gelmedi. nasıl bir ihtimaldir abi bu... %0.7 ve %1.5 lan ikisinin ihtimali.

bi de yenildiğim adamlar alex run eden priestler... %85 win rate falan murloc paladin ile belki de. ama yok hacı gelmeyince gelmiyor.

mana flood veya mana screw olmaktan daha sinir edici lan bu durum harbiden. öbüründe en azından oyunu bile oynayamıyorsun, çaba gösteremiyorsun yani. bunda götünü yarıyorsun kazanmak için, ıkınıyorsun ediyorsun ama fos çıkıyor, çabalarının karşılığını alamıyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunda dehşet olasılıklar denk geliyo, best of savjz de bi play izledim, savjz de 3 hp var, boardda 7 minion, adam juggler + muster atıyo, 3 juggle da face, eminim senin kazandığın bi çok oyunda da karşıya cevap kartları gelmiyodur, ve onlarda böyle sağa sola postları döşüyodur.

alt tarafı oyun, çok takma.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben farkında olarak oynuyorum en azından. demin bi freeze mage yendim mesela. deckinde 3 kart kaldı alex atamadı.

1) alt tarafı %10 şans falan bu, benimki gibi %1.5 ve %0.7 değil
2) ben alex atacak diye zaten elimde 4 heal'la bekliyorum yani, atsa da sıkıntı yok.

öte yandan yenildiğim priest'ler board'a bütün threat'leri diziyorlar ki, equality atayım oyun bitsin. ama işte kötü oyuna rağmen yendikleri zaman sinirleniyom böle.

ama demin bi dragon priest dövdü mesela beni. daha anca 15 kart çekmişim, yine equ gelmedi. yapacak bişi yok diyip geçiyor insan.

ama bu ay gerçekten bişi var. shaman ile 15 maç falan yaptım, 3 maçta kendi missplay'imin kurbanı oldum. ama 3 maçta mesela 3 kere 2 doomhammer geldi lan ilk 6 kart içinde. alıp bi tarafıma soktum doomhammerları :D pezevenkleri mulligan'da gönderiyorum, 2 tur sonra geliyorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

aha yine 9 kart kaldı yine equality yok hem de handlock'a karşı. napacan. apışıp kalıcan :D bunun da ihtimali %8.5'muş.

bir gün içinde 20 maç yapıp bunların 3'ünde, %0.7 - %1.5 - %8.5 yaşayınca galiba oyun mesaj veriyor "sen bırak bugünlük" diye :D

call of duty falan oyniim bari anasını satiim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bot'ları nasıl nereye şikayet edebilirim ya? Demin secret pala botu geldi bi tane. Teempo nickli biri.

Bot bir de tam beyinsiz ötesi he. Knife Juggler'ı var, Doomsayer iniyorum, muster for battle atıyor beyinsiz :D O sayede sıfır manaya 2 kart çektim, yoksa hayatta yenemezdim.

Pezevenk bi de yeniyordu az kalsın ya neyse ki boombot'um %55 ihtimalle öldürdü bi yaratığını da kazandım.

Şaka gibi ya.

Bu arada millet diyor ya secret paladin bitti falan diye. Secret Paladin bitmedi aslında. paladin komple bitti, çünkü paladin oyunun en kötü class'i iken gvg kartları ile düzelmişti. Ve challenger öncesi de asla overpowered bi class olmamıştı. Paladin'e illa ki yeni 2-3 manalık kartlar gelicek ama ne güçte? Yeni kartlar kötü olursa Paladin komple çer çöp olacak tekrar. Yeni kartlar iyi olursa, avenge'in gitmesinin ne kadar etkilediğine bakar durum, hala devam edebilir Secret Pala.
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen redditte okudum, secretard botlarin rank5'e kadar %55 winrate'i varmiş :D
Bugun de disguisedtoast streaminde gozu kapali eliyle rastgele ekrani tiklayarak secretard oynuyodu, yakinda videosunu cikartir eheh.
Artik secretard oynayanlara hitaben ozel bisi demeyeyim gerek yok cunku :d
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...