Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

Beyler WTF adında bir guild var, geçen domuz almaya gittiğimde 2 kişi geldi tam el arabasını bıraktım geldi biri aldı diğeri de maskemi atarsam el arabasını vereceklerini söyledi. Fuck off deyip ayrıldım, o sırada bana saldırdılar öldürdüler.

Benim guild arkadaşım 1 hafta sonra falan o taraflarda dolaşırken dağdan aşağı atladı ve bunların kalesinin içine sıkıştı kaldı. Arkadaş çıkmaya çalışırken sağı solu yıkmadan nasıl çılarım derken Kale duvarı - Twower - Carpenter Shop arasına sıkıştı kaldı. Arkadaşın çıkabilmesi için üzerindeki herşeyi atmasını istediler, arkadaş üzerinde 50 küsür copper ı atmasına rağmen ilgilenmedi ark orada sıkıştı kaldı. Sonra arkadaş bi bug buldu da duvarı yıkıp çıktı.

Bugün 27.06.2015 tarihinde bizim guild e girip NightWatch ile Patinin hemen altında kardeş guild olarak sahile bi guild açtık, arkadaşlar girip güzel bi yağmalamışlar. Benim kastığım sewing materyallerini götürmüşler baya bi.

Heyecan arayan TOL'cü arkadaşlar varsa eeğer Pati ve Nightwatch'tan şu aradaşların kaleye dalabiliriz. Biz o kadar kuvvetli değiliz yancınız oluruz fakat :( Drego ile görüştüm, toplanılıp dalınabileceğini söyledi oda :D

Bunu değerlendirelim derim.
Sanırım WTF guildi 2 - 4 kişilik bi guild. Bizim guild şu an 2 kişilik. Bizde 4 olucaz ama 2 ark yeni başladı onları şimdilik adamdan saymıyorum :D

WTF nin haritadaki yeri

Sosyal ağlarda paylaş

Mithril toparlayinda hepinize set yapiyim, full plate set icin 120 mithril sculp (30 mithril ingot) gerekiyo. Bide 40 kömur, gerisini ben tamamlarim. Aslinda bu aksiyon olayi super olur, toparlansak rahat 15 kisi falan ederiz. Crim bile olmadan dagitiriz arada bi tane lockpickimiz de olursa. Tanidik full combat arkadasta var, totalde 4-5 guild olup gireriz herturlu dgsjd baslayalim söyle aksiyonlara artik
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu lockpick özellıgını hızlı kasmak ıcın bır yol yokmu?maymuncugu aldım ve dün bir kabın üzerinde sanırım 500 maymuncukdan fazla harcayarak lokpicki 20 sevıyesıne yaklastırdım(acamadm lanet kabını) bu hem cok zaman alıyor hemde sıkıcı.Acaba baska yolla hızlandırmak mumkunmu?lockpicten alınan experınce de açılması veya açılmaması farkedıyormu
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Beyler bu lockpick özellıgını hızlı kasmak ıcın bır yol yokmu?maymuncugu aldım ve dün bir kabın üzerinde sanırım 500 maymuncukdan fazla harcayarak lokpicki 20 sevıyesıne yaklastırdım(acamadm lanet kabını) bu hem cok zaman alıyor hemde sıkıcı.Acaba baska yolla hızlandırmak mumkunmu?lockpicten alınan experınce de açılması veya açılmaması farkedıyormu

kabin kendi guildinin içindeyse açamıyorsun kabini.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

yok farketmiyor ama en hızlı etrafta gezerken milletin kabinini lokcpikcleyerek arttırısın hem eğlenceli oluyor hem getirisi oluyor ama tabi kısa sürede kırmızı olursun bu şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

freemium Tree of Life sahibi 24 Haz @ 1:07am
1 What a pride! I came from to DonanimHaber. Donanimhaber.com TR rank 26 , global rank 1088 , Paticik.com TR rank 1293 , global rank 72381 infos from alexa.com. Pls dont! (Beware pride one of the seven deadly sins.)

ilk defa böyle bir şey gordum yabancı bir oyun forumunda ::o
wow forumuna da böyle bir sey yazmak lazım ben 40. katta oturuyorum o ise bodrumda . yazdıklarını dikkate almayın !
Muahahah
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

freemium Tree of Life sahibi 24 Haz @ 1:07am
1 What a pride! I came from to DonanimHaber. Donanimhaber.com TR rank 26 , global rank 1088 , Paticik.com TR rank 1293 , global rank 72381 infos from alexa.com. Pls dont! (Beware pride one of the seven deadly sins.)

ilk defa böyle bir şey gordum yabancı bir oyun forumunda ::o
wow forumuna da böyle bir sey yazmak lazım ben 40. katta oturuyorum o ise bodrumda . yazdıklarını dikkate almayın !
Muahahah

bizde az ama öz kardeş deseydin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...