Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

abi transfer döneminde böyle açıklamalara bakmayacaksınız.

Fikret başkan gibi bir örnek var ortada.

-kronik sakat dediği adamı aldığının 2 katına sattı
-gomez iyi oyuncu sahibine bağışlasın allah dedi, 3 gün sonra gitti aldı.

ilgilenmiyoruz ayağına yatıp piyasa düşürüyorlar işte cok bariz. kamil gibi çıkıp şunu istiyoruz cok istiyoruz diyince satacak adam fazladan 1m-2m söyler yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi goasarenadan izledim şimdi maçın özetini sdfsd

gs nin tek atağı var o da gol. diğeri burakın smacı.

inter de ne fantazi denemiş topçular uzaktan şutlar falan.

gerçi bize fantazi geliyo, bizim ligde pek görmediğimiz için.

ama özet komple inter. ya interli biri compile etmiş ya da cidden acı durum
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi transfer döneminde böyle açıklamalara bakmayacaksınız.

Fikret başkan gibi bir örnek var ortada.

-kronik sakat dediği adamı aldığının 2 katına sattı
-gomez iyi oyuncu sahibine bağışlasın allah dedi, 3 gün sonra gitti aldı.

ilgilenmiyoruz ayağına yatıp piyasa düşürüyorlar işte cok bariz. kamil gibi çıkıp şunu istiyoruz cok istiyoruz diyince satacak adam fazladan 1m-2m söyler yani :D

İlgilenmiyoruz diyerek pek piyasası düşecek bir adam değil Ibra, Messi ve Ronaldo'dan sonra direkt one-man show'u üstdüzey arenada yapabilecek tek adam. 33 yaşında olması ve yılda en az kemiksiz 7-8 istemesi Real, Bayern vb. takımların radarından çıkarıyor sadece. Ama sanmıyorum, Manu ve Arsenal teklif yapmış deniyor; Milan ihtimali zor diyorlar. CL'de oynamayacaksam gider ABD'de oynarım gibi birşey demiş ki transferde en büyük favori onlardı. Bizim almamız hayalden öte

Bu ülkeye gelen her yıldız yıldız en azından son senesini düşüşte geçirmiş veya takımının gözden çıkardığı artık çok birşey beklemediği adamlar oluyor. Ibra hala takır takır
Sosyal ağlarda paylaş

inter based izlemişsin o zaman, gs pek iyi olmasa da öyle öeh ne ezdiler atak yok atak değildi maç

Esh said:

abi goasarenadan izledim şimdi maçın özetini sdfsd

gs nin tek atağı var o da gol. diğeri burakın smacı.

inter de ne fantazi denemiş topçular uzaktan şutlar falan.

gerçi bize fantazi geliyo, bizim ligde pek görmediğimiz için.

ama özet komple inter. ya interli biri compile etmiş ya da cidden acı durum
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle aman aman pozisyonlar yoktu. Olcan'ın şutu iyiydi baya EPL efektiyle ouuuwww denebilecek şekilde, baya az farkla gitti. Rodriguez'in falan top hakimiyeti iyi, hemen al gülüm-ver gülüm yana veya geriye denemiyor gibi şimdilik. Bilal'in ters kanat uzun pasları iyiydi, Carole'un pozisyon bilgisi iyiye benziyor, pas araları falan beğendim, uyum sağlamış. Bu arada biri demiş Poldi be oh asiste bak, Burak olsa vururdu diye de; şu hayatta Podolski kadar çaprazda yakaladı mı şut atmayı seven oyuncu yoktur, asıl dün yaptığı asist şaşırtıcıydı, arkadaş çok izlememiş sanırım Podolski'yi :D Ha vursun gavura vurur gibi yapıştırır orası da ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi , ibo yerine çok sağlam 3 transfer yapar gs, yine şampiyon olur.

siz de hasta mısınız ibo da ibo.

HAMZA MI KONTROL EDECEK İBOYU ABİ?

Yok, biz daha çok İbo Hamza'yı kontrol eder de biraz adam gibi oynatır takımı ümidindeydik :D

Şaka bi yana Ibra'ya verilecek para varsa bi sağ bek, bi stoper, bi de Elmander tier forvet al o paraya çok daha faydalı olur takıma. Burada takıma faydadan çok işin şov yönü konuşuyor işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Zlatan'ın parayla 3 süper adam alırsın da o 3 nün toplamı Zlatan etmez işte.Böyle adamların gelmesi hrm ligin prestijini arttırıyor hem de kalitesini.Dünyanın en iyi 3.adamını alıyorsun.Ben gelmesini çok isterim.Şampiyonluğun garantisi olmasa dahi müthiş goller izlersin.Ben yine de gelmeyeceğine eminim.Zlatan gibi egosu üst seviyede bir adam TR ye gelmez.Gerçi RVP ,Gomez,Eto'o varken bi geleyimde şunların aklını alayım diye kafalara da girebilir.Sonuçta bu 3 adam da dünyanın en iyi forvetlerinden.Formsuz olmaları,sakat olmaları bişeyi değiştirmez ,kumaşları kaliteli adamların bir kere...
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

Zlatan'ın parayla 3 süper adam alırsın da o 3 nün toplamı Zlatan etmez işte.Böyle adamların gelmesi hrm ligin prestijini arttırıyor hem de kalitesini.Dünyanın en iyi 3.adamını alıyorsun.Ben gelmesini çok isterim.Şampiyonluğun garantisi olmasa dahi müthiş goller izlersin.Ben yine de gelmeyeceğine eminim.Zlatan gibi egosu üst seviyede bir adam TR ye gelmez.Gerçi RVP ,Gomez,Eto'o varken bi geleyimde şunların aklını alayım diye kafalara da girebilir.Sonuçta bu 3 adam da dünyanın en iyi forvetlerinden.Formsuz olmaları,sakat olmaları bişeyi değiştirmez ,kumaşları kaliteli adamların bir kere...

şuan ibo transferi sadece yapılan mallıkları örtme transferi olur. başarı gelir mi gelmez mi bilmiyorum da keyifle ibo izleriz o kadar. ama bi sağ bek bi ortasaha bi forvet alsan o paraya işler bambaşka olur.
Sosyal ağlarda paylaş

3 adam her zaman alınır da Zlatan her zaman gelmez işte.Bu yıldan sonra bu lige artık iyi isimler gelir.Bir kere gelen futbolcu diyecek ki ulan Zlatan gelmiş bu lige.Türkiye liginin son 10 yılı ortada.Her geçen yıl daha da üst seviye adamlar geliyor lige.Yabancı sınırı da kalkmışken daha niceleri gelir.Bu ligin tek bir sıkıntısı var,O da 1 euro =3 TL...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...