Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Red said:

DarKRideR said:

Melo > Cruzerio

2.5 milyondan 3 yıllık anlaşma imzalayacaklarmış. Menejeri açıklamış.

bu maaşla gs'de de oynardı ama bizimkiler 3 yıllık sözleşme yapmıcaklardı. sırf yerli goygoyuna gitti. o bölgede melo gibi cuk oturan adam zor buluruz senelerce.

Pırlanta kaçakçılığı can sıkmış belli. Yoksa bu paraya gitmez asla.
Sosyal ağlarda paylaş

Takim genc olsa tamamda 30,5 ortalama bi takmda meloya 3 sene imzalamamak olmadi. 30 milyon euro ile juve ye gelmis bi adam bu. burada dikis tuttu ve oyle yatan eden bi oyuncu degil. Yonetim , td degisiyor surekli ve adam kafam rahat olsun diyor. Bu gibi adami zor buluruz, bulutuzda kac paralar gider
Sosyal ağlarda paylaş

3 senelik sözleşme sıkıntı olurdu, ama 2 senelik sözleşme önerilebilirdi. Belki önerilmiştir, bilmiyorum. Biraz katakulliyle gönderildi gibi geliyor bana Melo.

Şimdi acil ihtiyaçlar sağ bek, ön libero, stoper, forvet.

Şu Danimarka'lı 20'lik zenciyi alsak keşke hakkaten, Bruma'nın bitici olanı gibi gözüküyordu videolardan, ucuza mucuza geliyorsa denenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala Bruma'ya yeterince şans verilmediğini ve gelişip gayet sağlam olabilecek potansyeli olduğunu düşünüyorum ama.

Ha, potansyeli olan oyuncuya 12 Milyon Euro bonservis verilir mi, bence Türk takımının böyle bir lüksü yok.

Ne olduysa Hamza geldikten sonra oldu, adam saha yüzü göremedi, yabancı t.direktörler gayet oynatıyordu Bruma'yı.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi geçmiş sayfalarda çok güzel yazmış, "fırsat transferi"ydi Melo.

Normalde o kumaşta oyuncunun yolu o yaşta Türkiye'ye düşmez. Adam milli takımdan afaroz edildi, İtalya'da kötü günler geçirdi, üstüne agresifliği yüzünden büyük takımlar da listelerinden silince baş altı takımlar arasından geldi GS'ye.

Haliyle GS'ye bir gömlek üstündü. Sneijder, Melo, Muslera, bunlar bir seviye üst adamlar GS'ye göre.

Yine bu seviyede adam gelir mi, gelir. Ama o fırsatı denk getirmek gerekir. O fırsat da her an çıkmayacağı için şimdi mecbur bi kademe altıyla idare edeceğiz Melo'nun. Tabii adam gibi bir ön libero bulur da transferini yapabilirsek o da. Yoksa Yekta'yla idare edicez, o fena.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Haliyle GS'ye bir gömlek üstündü. Sneijder, Melo, Muslera, bunlar bir seviye üst adamlar GS'ye göre.

Yine bu seviyede adam gelir mi, gelir. Ama o fırsatı denk getirmek gerekir.

Kesinlikle katılıyorum bu görüşe. Türklerden belki biraz Burak yaklaşıyor bir de Arda vardı eskiden o seviyeye. Ben çok üzüldüm gidiyor diye.

Melo 2 sene daha bu seviyede oynardı, basındaki yumşakların etkisinde kaldı GS. Ne zaman Emre bişey yapsa Ama Melo da var dediler, biri silah çekti ama Melo var dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/Q4nS0MV.png

Son 5 yılda Avrupa'nın 5 büyük ligi ve Süper Lig'de en fazla gol atan oyuncular

Bu sene ikisini Türkiye'de izleyeceğiz. Keyifle, heyecanla inşallah.

Edit: Cümleyi yanlış kurmuşum - yanlış anlama benden kaynaklı. Yukarıdaki doğru ifade. https://twitter.com/PStatistic/status/620363013971943424
burada gördüm
Sosyal ağlarda paylaş

Yooo galatasaryı izlerken en çok keyif aldığım sporcu Sabri falan değil, Sneijder, Melo, Muslera, Burak, Selçuk daha yazarım Sabriye sonra sıra gelir.

Her Türk oyuncuyu da sevemiyorum kolay kolay, Tarık, Veysel falan sevemedim. Uzun yıllar ellerinden geleni yapsalar formalarını ıslatsalar belki onlara da zamanla sevgi besleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=HwRI_n4SK0E

yediğimiz gole gel ya. melo yerine yekta ile, hamit ile götürürsek bu sezon fener farklı şampiyon olur

sercan'ın verdiği geri pasın lakayıtlığına bak birde. zaten devamında kaptırıyoruz ve gol oluyor. şu adam hala takımda ya. şu video da var, sabri diyorlardı da sercanmış. geçen sezon bize attığı golden sonra hayvan gibi sevinmişti. galatasaray'ın çocuğuymuş, defolup gitse artık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...