Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar heryerde fener deli kadro kurdu fener aman tanrım fener vaaay fener oohhooo fener yeeahh fener helal fener yürü be falan diye yazılar görüyorum.

Yahu geçen sene şampiyon olan kadroya podoslki geldi şundan fazla taş çatlasın 1-2 çer çöp rotasyon alınır dedim onlar tamamlandı bizde.

Fenerde ilk 11 durumu nedir ki bu kadar gaza gelinildi? Nani bu kadar fark yaratacak mı sanıyor cidden insanlar? Hadi RvP gelirse ki gelecek gibi , o zaman o fark yaratabilir ama o savunma o ortasaha ile napılabilir ki? Max lig şampiyonluğu , onun içinde bu kadar sevinmeye gerek yok efsane kadro ilan edilmiş , şampiyonlar ligi çeyrek final beklentisi olan kadro falan kurulmuş durumda değil ki daha?

Neyse , bizim kimler bekleniyor daha? Hazır hakan milletvekilliği bitmişken gelip forvet oynasın , burağa nasıl gol atılır öğretsin biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fener'in kısaca bekleri bizden iyi defans dörtlüsü Kjaer'in saçmalamayacağını ve Hamza'nın çılgın Dani planını varsayarsak bizden iyi, eh kanatları da iyi oldu, hücum hattını değinmeye gerek yok heralde.

Ersun bile 70'ten sonra Webo, Emenike, Sow'u salıp kaç maç kazandırmıştı TR liginde öyle über top oynaman gerekmediğini sadece ileriye topu yığıp baskı altına alıp çok rahat gol atabileceğini biliyor herkes, çünkü sen birşey yapmasan bile rakip illa hata yapıyor. Sow, Fernandao, Diego, RvP, Nani TR liginin çok üzerinde bir hücum hattı.

GG ve Caner gibi beklerle, Stoch vs gidi adamlarla FB havayı bulursa çok rahat 5-6 sallayabilir.

Ha bize gelirse, ortada Hamitler, Yektalar, 70'te oyuna giren Umut'lar.

Bu seneki şampiyonluk oludkça hayırsız demiştik çünkü top mop oynamadan şampiyon oldu takım. 2012'deki şampiyonluğa bakın bir de buna. Resmen kaliteli 2-3 adamın ittirmesiyle, rakiplerin saçmalamasıyla elde edilen bir şampiyonluk sonrası tahlil ancak bu kadar kötü yapılabilir:

"Zaten elinde şampiyon bir kadro var."

Halbuki yapılması gereken, bu takımın gerçekten kötü bir sezon geçirdiği, TR liginin şampiyonluk kıstaslarının iyi bir takım olmaya yeterli olmadığı, ve gerekli takviyelerin (hoca dahil) derhal yapılması gerekliliğiydi. İşte vizyon TR ligi olunca, mantık da ona göre oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler takımda orta sahada selçük sneijder melo var , forvette ve yanlarında podolski burak gibi adamlar var (ben brumayıda beğeniyodum ama o gitti galiba)

Hani sağ bek kötü diye gaza gelmeye gerek yok , savunmada geçen sene en son bıraktığımda semih ceju falan vardı o da iyiydi , yabancı sıkıntısı olmayacaksa riera solda oynasın hakan baltı stoperde olur gerekirse.

Yani sanıldığı gibi kötü bir kadromuz yok , hadi savunmaya biraz destek atarlar ama o kadar. Tabii bu takımda ki çoğu kişinin galatasarayda kendini ıspatlamış olmanın verdiği g*t büyütme ile fenerde kendini ıspatlamak için yırtınanlar olunca, fark açılıyor. 2012de ki selçuk burakla şuan ki de aynı değil ona bakılırsa , bizim ihtiyacımız bence terimin gaza getirdiği kadro , yoksa kadro öyle aman mana rezalet değil. Yine oynar şampiyonluğa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim başkan utanmadan Fener'i mi eleştirmiş ezik gibi. Bizim maddi durumumuz Fener'in transferlerini yapacak düzeyde değil de geç. Nani, Persie vs. falan eleştirelecek konu mu ? Performans gösteremezler ayrı mesele.

Geçen sene yeniçeri ocağı yaktı Fener'i hepsini tasfiye ettiler. Aynısını bu sene GS de göreceğiz. Yeniçeri tayfası bizi yakacak tribünlerden kaçacak yer arayacak yönetim, TD ve yerli tayfası.

Şimdi bir Niasse haberi tam tüy diker.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala galatasarayın şampiyonluğa aday olabileceğini , fenerin türkiyede şampiyon olma ihtimalinin yüksek olduğunu ve ikisininde şampiyonlar liginde berbat olacağını düşünüyorum.

Gökhan Gönül çok iyi ama yedeği kim? Bruno Alves fena değil ama yedeği kim? Kjaer kim tanımıyorum o iyi olabilir kötü olabilir tanımıyorum bişi diyemem , Caner Erkin baya efsane sol bek olma yolunda ilerliyor aşırı yetenekli ama yedeği kim? Stoch kim emenike , nani var diyoruz hala stoch , he selçuk şahinden çok yol katedildi tabii. Mehmet Topal kim? Nani diyoruz RvP diyoruz mehmet topal ne alaka? Diego mesela o sağlam , yedek olarak merieles olur sıkıntı olmaz o kısım , Nani desen o olmasa alper potuk var ... Forvet sağlam zaten.

Şimdi tamam GS çok ahım şahım değil hatta geri hattı kötü ama fenerde kim sakatlanırsa sakatlansın kim hem kupa hem lig hem şl yorulursa yorulsun yedeği tırt , kupada zaten rezilleri oynayacağı belli aslar dinlenicek desen yedekler ptt 1. lig düzeyinde adamlar var bazı pozisyonlarda.

Fenerin kadro iyi güzel ama en fazla türkiyede şampiyonluk beklentisi olsun avrupada bişi yapamaz demek , galatasaray çok süper kesin şampiyonlar ligini alıcaz demek değil bu arada . Şimdide "eee sabri ne " falan diyecek saflar için söylüyorum , galatasarayı savunan yok , feneri çok abartmamak lazım diyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...