Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Emre baya baya bilerek podolski ye pas atmıyor. attıgını kotu atıyor falan auhsdasuhf.

Emre sabri olcan sahada doldurdugumuz hacim dusuk resmen.

Hakem kalitesini ilk 8 dakikada gosterdi tum caldıgı fauller yanlıs asdf.

Ooo duran toptan gol attık lan. Selcuk Bilol anlasması.

Abov direk.

Podolskinin golu yediler.
Sosyal ağlarda paylaş

arkasında gözü var zaten adamin şut icin kaldirdigi bacağı ona göre ayarlaması gerekiyor.
faulu eren yaptı diyin de tam olsun.

hamle yapıyor işte vurmasina engel oluyor "ayağın dogal pozisyonu" diye bişey mi var futbolda
ridvan da penalti dedi o da anlamıyor futboldan anlaşılan.

hakemin korner vermesi daha komik sizin savunmanizdan orası da ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

Ozaman kosup kosup savunmaya carpıp yere dussunler. Ups gormedim diyerek. Tabiki vucudun dogal bir pozisyonu var. Nasıl orta sahada normal kosan bir adama kendini takıp yere atlarsan faul olmazsa bu da aynı sey.

Rıdvan anlamıyor futboldan tabiki. 'Hakem dediginde biraz macı/oyuncuları olcup bicicek ona gore kart vericek' falan diyen bir adam. Pozisyona bakıyor kendisine olsa ne beklerdi onu soyluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arkasindan yapilan müdahale ile görüp bilerek takilmayi aynı şey diye anlatiyorsun bişey demiyorum abi.
eren yapıyor faulu sut cekerken arkasına bakmadigi için pardon

ben su pozisyon kime olursa olsun penaltı beklerim.
adam sut pozisyonu almis arkadan gelen diziyle bozuyor daha ne olsun ?
takimlik bir olay yok bunda.

asıl olay korner gerçi
Sosyal ağlarda paylaş

Sen diziyle bozuyor diyorsun. Korayın Ereni bozmak icin aktif bir hamle yaptıgını iddaa ediyorsun 'bozuyor' derken. Hayır koray kosuyor sadece eren sutu cekerken ayagı bi yere carpınca 'PENALTIII' diye atlıyor. Sutu cekmeye devam etse atıcak belki de. Bu arada kendisini atmayıp sutu cekmeye calıssa gercekten daha fazla hak vericem yani.

Ya adam podolskiyi oynamak istedigi yerde oynatmamak icin herseyi yapıyor. simdi de forvet arkası oynuyor podolski. Nası bir olcan ve sabri askı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...