Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

yahu ne banlanması adam ne dediğini kendi de bilmiyor ki, onu sorumlu tutamaz kimse.

fistanı savunan yok çünkü ortada savunulacak bişey yok. senin yazdıklarının saçmalıktan öteye geçmediğini dolayısıyla yazdıklarına verilecek o cevaptan başka bi cevap olmadığını anlatmaya çalışmak gibi bi gaflete düştük sen herife saldırınca comeback yapmaya çalıştın ehüehü diye.

zaten gördüğün gibi yazdığın postları anlamayanlar gitgide artıyor. bi düşün ne saçmalıyorum acaba diye

ümit davalayı gördüm diyen adama niye şizofren dedin diyoruz saldırıyorsun

videoyu niye koydun ne alakası var diyoruz gene saldırıyorsun ahahah

moriarty'nin yazdıgı post "şizofrenlik öyle olmaz, böyle olur" demek değil, "ümit davalayla biyerde karşılaşıp makara yapmak imkansız bişey mi ki şizofren diyosun adama?" demek istiyor orda. kanatlı develer şizofreniyi değil, imkansızlığı anlatıyor ben açıklayayım sana ahahah

iq gereksinimi iki haneye çıkınca zorlanıyosun o yuzden anlayışla karşılıyorum. sen gene sacmalamaya devam edebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

hala shitstorm mu kovalıyorsunuz siz huehue

araya girip bilmemnerden bilmemnezamandan bilmemneyi hatırlatarak butthurtünü övünerek anlatan arkadaşa da ekstra güldüm yalnız

siz ne kadar haklı olduğunuzu ve size yanlış gelen adamı nasıl doğrulttuğunuzu anlatadurun birbirinize, ama arada iki de gs serpiştirin başlıkta sıkıntı olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...