Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

6 ay ayağına bireysel idman dışında top değmemiş, ondan önce de büyük sakatlık yaşamış bir adamdı. inter ile sorun yaşıyordu sözleşme konusunda vs. bu yüzden, kavgalıydı vs. kadro dışıydı. 7.5 milyonu koydular her gelene ok dediler yeter ki kurtarın bundan bizi falan ortamı vardı.

büyük takımlarda istiyordu ama mesela liverpool rotasyona adam olsun diye çok düşük bir ücret vs. teklif etmişti. manu keza direkt rotasyon.

gs ne verdi. 4 milyon imza parası, 2.5 senelik sözleşmeye de yarım sezon 2 m, kalan iki sezonda da sezon başına 3.5 milyon euro senelik. totalde 15 milyon euroya yakın para bağlandı her şeyi bu kadar negatif bir transfere.

adam oynadığı 2.5 sezonda tahminen 30 milyonluk gelir kazandırdı gs'ye işte orası feci derecede piyango oldu. böyle olacağını tahmin etseler zaten gs'ye yar etmezlerdi onu o dönem sadfsadasdf

edit: bonservisle 22-23 falan bağlanmış oluyor bir de, tey tey
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada podolski de hatırladığımdan çok maça çıkmış ya bu sezon, 31 prof maç. gayet iyi aslında.

tek kötü yanı işte kariyerindeki en berbat istatistikleri yakalamış. 31 maç, 4 gol 4 asist. 4 golün ikisi de GS'ye atmış zaten. kariyerinde 2008'den beri 10 golün altına düştüğü tek sezonmuş. kariyerinde de iki kere 10'un altına düşmüş zaten biri münih'e transfer olduğu sezon. tey tey. bundesliga'nın nöbetçi golcüsüydü herif bir türlü değer görmüyordu münih'te...

en son inter de izlediğimde bayağı üzülmüştüm ama ne hale gelmiş bu adam diye :( burada toparlar gerçi diye düşünüyorum. italya ligine paso laf atılır ama halen gol atmanın en zor olduğu liglerdendir. orada sert savunmaya zorlanması bayağı normal.

3 sene önce mi neydi podolski geldi demişlerdi. siyah bi gs forması vardı o sezon. almaya niyetlenmiştim adını yazdırıp. hayvan gibi severim podolski'yi. gelirse bu sefer harbi ve güzel bir gs forması olursa sezon sonu indirimden falan kaparım koleksiyon için bir tane büyük ihtimal bakalım. o zaman niyetlenmiştim olmamıştı, bu sefer olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray, Bilal Kısa transferini resmen açıkladı. Tecrübeli orta saha oyuncusu ile 3 yıllık anlaşma yapıldığı duyuruldu

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA

"Profesyonel futbolcu Bilal Kısa ile 2015-2016,2016-2017 ve 2017-2018 sezonları için (son sezon opsiyonlu; futbolcunun 2016-2017 sezonunda fiilen 20 resmi maçta oynaması şartına bağlı) anlaşmaya varılmıştır. Buna göre oyuncuya her bir sezon için 2.407,500 TL sabit transfer ücreti ve oyuncunun 11 kişilik kadroda oynadığı her resmi karşılaşma için 45.000 TL değişken transfer ücreti ödenecektir."

32 yaşında adamla 3 yıl ne ya. Sıfatına senin Hamza.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...