Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

halil özer uyardı, jason denayer 30 milyon pound dediniz ama izleyiciler mesaj attılar, değeri 3 milyon euroymuş. sizin diliniz mi şürçtü?
d.ö: yok sürçmedi
h. ö: ama internetten baktık 3 milyon euro yazıyor
d.ö: bana 30 milyon pound dediler.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
agsgsgdhdhhdhdheudjssj
Sosyal ağlarda paylaş

"Podolski'yi ucuza aldığımız için geri plana atıldı"
Podolski'yi 2.5 milyona aldık. Podolski'yi böyle ucuz bir meblağ verdiğimiz için arka plana atıldı.

"Türkiye'nin en değerli yabancısı bizde"
Denayer'i aldık. Denayer bugün 30 milyon Pound değeri olan bir futbolcu. Türkiye'deki en değerli oyuncu.

"Perez'e sordum..."
Real Madrid'le bir hazırlık maçı yaptık. Yönetim kurulu olarak onların yönetimiyle bir yemek yedik. Perez'e, 'Sen kaç seneden beri bu kulübü yönetiyorsun?' diye sordum. 17 sene olmuş..

"Melo konusu yönetimin bir başarı öyküsü"
Melo konusu Galatasaray yönetiminin bir başarı öyküsüdür. Olaya hangi pencereden baktığınıza bağlı.

"Burak'a 10 milyon Euro teklif geldi"
Burak Yılmaz'a 10 milyon Euro transfer teklifi geldi. Burak'ı yollasaydık yerine kimi alacaktık? Satmayı düşünmedik.

"Yandex'te Fenerbahçe'nin dediği gibi bir kârlılık görmedik"
Yandex, bize de geldi. Fenerbahçe ile aynı teklifti. Arkadaşlarım hesaplarını yaptılar. Fenerbahçe'nin bahsettiği gibi bir kârlılık görmedik ve vazgeçtik.

LAKSJDLKZSXDJCVFKLXSDJVCKLXJVLKDSJVKLSDJFVLDSJLFVKJDVKLJHDKJVHD
elf başkan baya akp secmeni muamelesi yapmış gs taraftarına. çok üzücü ya. valequenta tarzı elemanlar inanıyor işte bunlara

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.galatasaray.org/haber/galatasaray-haberleri/baskan-dursun-ozbek-ten-onemli-aciklamalar/28769
Transferi yetiştirdik, ben de başındayım. 12'ye 10 kala federasyondan içeri girdik. Verdik evrakları, burada bizde iş bitti. 12'ye 3 dakika kala bilgisayarlar dondu. Evraklar gitmeye çalışıyor. Tamam bilgisi, 12'yi 48 saniye geçe geldi karşıdan. Arıza olmasa zaten gecikmeyecek. İmzasız belgeden ziyade gecikme önemli. 10'a yakın dosya bir kopyaları var, bir asilleri var. 5 dosyadan 1 tanesi imzasız gidiyor. Ancak bir sıkıntı yok, bu telafi edilebilir. Bunu kaza olarak nitelendirebiliriz. 5 milyon Euro istediler önce, bu yüzden pazarlıklar sarktı. Biz menajere yüzde 20 veriyoruz diyebilirdik tabii. İki ay evvel 5 milyon Euro'ya da alabilirdik. Ben hâlâ Sneijder'ın Inter'e bonservisini ödüyorum. Kevin bizim futbolcumuz şu anda. İlk yarıda da oynatmak istiyoruz. Mağdur olan futbolcu. Dortmund, Galatasaray ve futbolcuda sorun yok. Sıkıntı 48 saniyelik bilgisayar arızası. FIFA'nın bunu çözeceğini düşünüyorum.

diğer kısımlarda pek ofsayt yok
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

A.Madrid gece gelmiş.
Neden erken geldiler?
Müsabakaya özel başlık neden açılmadı ?

Adamlar erken geliyor mac icin , bizimkiler 48 saniye gece gonderdik diye ovunuyorlar! !!

Bunu bi japon takimi yapsa aninda istifa ederdi. Bizimkiler hala basta. Sonra neden stadyum dolmuyor!!!

Melo basari oykusu diyor birde adam ya!!!!

Gerci kapali kapilar arkasinda gs geri cekilip fbjk sampiyon olsun diye anlastilarsa plan guzel gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ekşi'de mi ne bi yerde gördüm Özbek 3 sene burdayım demiş diye. Şaka yapıyorlar sandım geçtim. Harbiden demiş ya la !! NTV de haberi izledim az önce.

Adam hem beceriksiz hem yalancı, iğrenç bi adammış. Herşeye bahane bulup yalan söylüyor.
At hırsızı.

Albayrak ile Ali Dürüst için, çağırdım beraber çalışalım dedim, istemediler falan diyor. Ulan adamları şampiyonluk kutlamasına almadın, kendin sahneye çıktın, ilgi delisi gibi, katkın sıfır olmasına rağmen. Bi de kutlama standında yer yoktu ondan gelemediler falan gibi, testis geçercesine bi açıklama yapıp, ekstra olarak adamların onurunu kırdın.

** Albayrak, Dürüst vs umrumda değil de, adamın devamlı yalan söylemesi, kendin bi de zeki sanmasına istinaden örnek olsun diye dedim **

Ben olduğum sürece başarı olur falan diyor bi de hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...