Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

resmi açıklama var mı bilal kısa için. şöyle bi baktım da görmedim. bi de alacağı maaş önemli. akhisar'da aldığının öyle 3-5-10 katı ücret alacaksa klasik seni de zengik edek goygoyudur. onun dışında ligde migde adam lazımken oynar bilal kısa ama 4. yıldız ve şamp liignde yine gruplara kalmışken transfer vizyonumuz bu olmamalı sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilal için yokta Hamza nın açıklamsı var genel anlamda. 11 i zorlayacak 1-2 isim ve alternatif olacak 1-2 isim alacağız dedi. Kadronun uyumu iyi bu yüzden çok değişiklik yapmadan devam edeceğiz dedi. Bir de 28 oyuncu kayıt hakkımız var. Şuan 41 oyuncu var epey giden olacak dedi. Son olarak Ambrabat a mavi boncuk attı. Ama Malaga da kalmak isterse birşey demeyiz dedi.

Bir de GS haberleri paso süper lig den adam transferi ile ilgili. Bilal, Serdar Aziz, Güray, Ozan Tufan vs. Yabancı sınırı kalkmasına rağmen Hamza yerli tayfasının baskıları ile bu şekilde kadro kurup başarısız sonuçlar alırsa ilk yarı bitmeden gidebilir. Millet baydı artık bu yerlilerin kaprisinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Turk almaya karsı olmaya da gerek yok, sonucta yabancı sınırı yok ama turk kotası var hala. Turklere ettikleri deger verildigi surece hala 14 tane turk oyuncuya ihtiyacın var. Olay gidip Serdar Aziz e 8m euro vermemek. yoksa Serdar gelsin yedek olsun/as takımı zorlasın lazım yani.

Tabi gonul isterki zencileri toplayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

hamza zaten yönetmiyor idare ediyor diyorum ben hep.

galatasaray'ın belini kontratlarından ve takımı baltalama niyetlerinden dolayı selcuk ve burak büküyor. satsan satamazsın, gitmezler zaten o parayı alamazlar çünkü. kalsın desen, o kadar para alan adamları oynatmak zorundasın. bi de bu adamlar 2 gün yedek kalsalar kendilerine gelmeleri 6 ay sürüyor kız çocugu gibiler.

bu nedenle yeniçeri ocağının huzurunu kaçırmayacak transferler yapılır. burak'ı kesemeyecek bir yabancı yedek genç forvet belki.

hamza'nın sabri'yi de keseceğini sanmıyorum ben. sol bek veya sağ-sol açık transferi gelir. amrabat gelirse o da gelmez sdfds. sezonu bi podolski falan alıp kapatırız muhtemelen transferde.

şu takıma melo'nun yanına canavar bir ortasaha ve burak'ın yerine insan gibi forvet alsan akar gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu yabancı sınırı kalmışken asıl gidiceksin çıkarıp bulacaksın. Parayı transfere yatırıcaklarına sağlam bir scout ekibi kursunlar. işte o zaman bu zaman, gidip 1m euroya yılda canavar gibi oynayacak 5-6 tane adam alabileceğin, illa gidip sınır 5-6 diye yıldız almanı gerektirmediği zaman. Gerek yok Poldi'ye filan, gireceksin gene 3-4m euroluk yükün altına. Şu anki 2-3 yabancının maaşıyla 5-6 tane iyi adam alabilmelisin. Bahanesi yok artık bulup getiriceksin, hazır kalkmışken kural. BJK gitti Sosa yı aldı mesela mis.
Sneijder Melo Hamit Selçuk Burak bu adamlar yılda 3m euro filan alıyorlar ortalama.
Gidip 31 yaşındaki Bilal Kısayı da almasınlar bi zahmet. Tamamen modern futbolun gerekliliğine ters bu adamlar şu an. Evet Snejider TR de iyi oynuyor atıyor filan ama canavar takım istiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...