Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

cmrownz said:

Galatasaray, Lucas Ontivero'nun Olimpija Ljubljana'ya kiralandığını açıkladı. Slovenya ekibi kiralama bedeli ödemeyecek. Ontivero'nun maaşını Galatasaray verecek. Olimpija Ljubljana'nın Ocak ayına kadar 600 bin avroya satın alma opsiyonu bulunuyor.

sdkflşjdslfkjsdkldfjskaldfjsklfjlsdjflds

üstüne para vermemişiz iyi bari
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

Galatasaray, Lucas Ontivero'nun Olimpija Ljubljana'ya kiralandığını açıkladı. Slovenya ekibi kiralama bedeli ödemeyecek. Ontivero'nun maaşını Galatasaray verecek. Olimpija Ljubljana'nın Ocak ayına kadar 600 bin avroya satın alma opsiyonu bulunuyor.

Ibnenin adi yetmedi kulup adi da random klavye
Sosyal ağlarda paylaş

interliler de bizim gibi sövüyor mudur ki transferin son günü ortadoğudan random sol bekle 32lik melo getirdiler diye

bir de şu mükemmelmiş hahahah

Remus said:

guncel said:

http://www.youtube.com/watch?v=yRGVGsI9r44&feature=youtu.be

Arkada kalmasın çok iyimiş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Satacağın adama neden sözleşme yaparsın . Sabriye zam yap melo dan , sneijder den indirim talep et!!!! Bi insanın meloyu şu şartlarda satması için ya kişisel bi sorunu olması lazım ya da futboldan zerre kadar anlamaması lazım. Ben kişisel meseleler diyorum. Demirören in katkısı bile olabilir. Tabi dengelerin değişmemesi lazım. Eğer böyle yapmasaydık fenerle fark açılıverirdi ve en büyük ekmek kapısı kapanırdı.

Melo da gittikten sonra içimde futbol heyecanı falan kalmadı. Şimdi alın sabriyle, selçukla, umut ve burakla kaDro kurun !!!!! Futboldan soğuttunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlama duvarına dönmüş bura yok dursun azizin adamıymış yok herşey ayarlanmış,melonun gideceği biliniyordu , telles haberleride psg ile felan aylardır dolanıyordu.ona göre dortmundan adam alındı savunmayada cityden adam alındı zaten elinde şampiyon olmuş kadro var sneijder ve muslera gibi büyük paralar edecek futbolcularda satılmadı , podolski gibi bir yıldız alındı .sanki bana gs mahalle takımıyla çıkıyor maça fb nin ne kdr şansı varsa gs ında o kdr şansı var şampiyonlukda.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

JASFDASDFAS. Bu ne lan?
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Satacağın adama neden sözleşme yaparsın . Sabriye zam yap melo dan , sneijder den indirim talep et!!!! Bi insanın meloyu şu şartlarda satması için ya kişisel bi sorunu olması lazım ya da futboldan zerre kadar anlamaması lazım. Ben kişisel meseleler diyorum. Demirören in katkısı bile olabilir. Tabi dengelerin değişmemesi lazım. Eğer böyle yapmasaydık fenerle fark açılıverirdi ve en büyük ekmek kapısı kapanırdı.

Melo da gittikten sonra içimde futbol heyecanı falan kalmadı. Şimdi alın sabriyle, selçukla, umut ve burakla kaDro kurun !!!!! Futboldan soğuttunuz

Bizim yedekler maçını filan izle istersen. Oyle alış, sonrasında Nani ve RVP filan gör.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...