Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Haber doğruysa "Takım profili ve transfer politikası giderek daha kötüye gidiyor, bana uygun bir takım profili yok Galatasaray'da" demiş adam.

Nasıl haklı, nasıl doğru bi adam ya. Helal valla. Kaçsın, kendini kurtarsın Galatasaray'dan.

http://www.milliyet.com.tr/-benim-profilim-ile-uyusmuyor--galatasaray-2108337-skorerhaber/
Sosyal ağlarda paylaş

Konuşmak için erken belki ama gs bu sene çöküşe geçecek gibi geliyor bana. Gerçi Her şey üstüste alınan 3 galibiyete bakar, bu arada rakiplerde tökezlerse unutulur bugünler ama karşımızda bizden çok çok iyi transfer yapmış takımlar varken bizde ise başarı zamanında gölgelenmiş ve açığa çıkmaya başlayan çeteleşme. Kendi çıkarlarını takımın üstünde gören kezbanlar vs vs vs. Bekleyip göreceğiz. Gerçi ben başarıya doyduğum için diğer sene şampiyon olamasakta çokta umrumda değil veya şl den her takımdan 5-6 yememizi çok takmam. Geçen dönem olsaydı çok kötü olurdu ama o şartlara rağmen 3 kupa iyi aldık. Böyle dönem zor gelir bir daha anca 5-10 sene sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Abi fener medyasi haberi bu ahahaha

Yani o kadar bariz ki ben utandim buradan.

Rewendor said:

Haber doğruysa "Takım profili ve transfer politikası giderek daha kötüye gidiyor, bana uygun bir takım profili yok Galatasaray'da" demiş adam.

Nasıl haklı, nasıl doğru bi adam ya. Helal valla. Kaçsın, kendini kurtarsın Galatasaray'dan.

http://www.milliyet.com.tr/-benim-profilim-ile-uyusmuyor--galatasaray-2108337-skorerhaber/
Sosyal ağlarda paylaş

klübe başkan yapsak sneijderi, bizim liselilerden daha iyi yönetir
http://icube.milliyet.com.tr/GaleriHaber/2015/08/27/fft20_mf5993252.Jpeg

ve trafikte boğuşan insanların aksine, araba kasmayacak kadar vizyon sahibi
gerçi robocop gibi giyinmesi lazımdı; risk almayı seviyor

hem oyuncu/ hem td/ hem başkan olsun
aziz yıldırım ın bir fazlası
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Karısına hergün 100lerce adam halleniyor hayallerinde. Adam sadece bu sebepten mutsuz olabilir. Tehlike var.

şaka mı yaptın? hatun manken,fotomodel ve oyunculuk yapan biri,dünyanın heryerinde mutlaka birilerinin hayallerinde vardır, kaldı ki schneider'den bahsediyoruz Ümit Özat'dan değil, iyice keke yaptınız adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Selçuk Şahin'in gitmesi sayesinde oyuna girebilir bence. Yarışmacı bir ortam oluştu Selçuk'tan sonra.

B)-

Kadroyu hala "Hagi Popescu Ribery gelmek için yalvardı, yazıhaneye almadım" diyen Aziz Yıldırım oluşturuyorsa o hayal gücüyle zor tabii, ama işi herhangi bir teknik direktöre bırakırsa o yarışmacı ortam biraz daha sivrilir, Sneijder'i kadroya yazdıktan sonra 11 değil kalan 10 pozisyon için yarışırlar artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...