Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

ben FM'de Denayer'i City'den kiraladım 2 seneliğine sözleşme bitmesine 2 sene kala, son 6 ay teklif vermediler ben aldım elemanı. 7 yıldır fenerde oynuyor 5 üzerinden 4 yıldızlı oyuncu çok iyi. geçen 40 milyon avro teklif ettiler, vermedim.

GS'nin geçen baktığı Nacho'yu da 3m'a fenere almıştım, 3 4 sene oynatıp 10 milyona kitledim bi takıma. ama fm'de denayer daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer sezonu başından beri forvet düşünmeyen, forvet almak gündemimizde yok diyen, "İbrahimoviç gelse Burak nerede oynayacak" diye soran, forvet transferi isteyen taraftarları Burak'a haksızlık yapmakla eleştiren Hamza dünkü maçtan sonra, transfer sezonunun kapanmasına 1 hafta kala, tüm takımlar alacaklarını alıp satacaklarını satmış düzenlerini kurmuşken ileri uca Burak Umut ve Podolski'yi zorlayacak bir takviye istemiş.

Ya ben şimdi... neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

Hamzayı getiren zaten Selçukgillerdi onlar istediler Terimin çırağı diye, şimdi gönderirlerse her hafta Selçuk kursun kadroyu madem Aziz Yıldırımın yaptığı gibi dsfdfds

ayrıca o grup dağıtılmadan değişmez bişey, 5-6 kişinin hepsinin satılması lazım. kanser gibiler zaten belliydi böyle olacakları başından.
Sosyal ağlarda paylaş

trabzon eskilerini diyorum ben ya, Selçukun liderliğinde çete durumundalar ve diğer yerlileri kafalıyorlar, olmazsa dışlıyorlar.
zaten baştan direk dışlanan yabancılar da kafalarına göre takılıyor işte naapsınlar, o çeşit çeşit gruplaşmanın şeması vardı hatta 3-4 grup çıkıyormuş 22 kişilik GSden.
Sosyal ağlarda paylaş

liderle 5 puan farki var ve daha oynanacak 96 puanlik mac var rahat olun.

bi sag bek bi forvet pazartesiye kadar alirsak tamamdir. sagbek tarikdan, forvet umutdan iyi olsa yeter ligde bize.

samp ligi zaten hedef olarak gozukmuyor transfer politikasindan vs. ama 4 senedir istikrarli bi sekilde samp liginde oynayan kadro belli de olmaz bi gruplardan cikarsin, bi elersin al sana son 16.
Sosyal ağlarda paylaş

selçuk aslında fena değil ya 2 haftadır fena top oynamıyor.hamza ft nin ilk geldiği sezon ki gibi bir yapı kurmaya çalışıyor ancak bu yapıya podolski,şınayder ve burak uygun değil.podolski ve şınayderin ölüleri bile iş yapacağı için kesilebilecek tek adam burak hamza da o bölgeye transfer istiyor zaten inatla.elmander tarzı bir forvet istiyor hamza ancak 5 kuruş paramız yok adam alamıyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...