Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Şu bizim Haim Franco muydu neydi devreye girse Fransa'dan bi tane kaya gibi stoper, bi de Carole tier sağ bek bulsa.

Fransa'dan bugüne kadar hiç kötü transferimiz olmadı.

Zuniga muniga deneneceğine şöyle Fransa'dan 1 sağlam scout işi sağ bek, bir de Real'in altyapıdan stoper alalım Nacho tarzı oynatmadıkları ilişkiler iyiyken bu bile yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

İki üç yıl önce bir söz dolaşıyordu; Hamit, futbolu bilenle bilmeyen arasındaki ayraçtır falan diye. Böyle turnusol kağıtlı falan bir laftı. O lafı eden dilenciler şimdi hiç konuşmuyor nedense. Hamit son yıllarda gördüğüm en sahtekar futbolcudur.

O lafı bilemedim ama güzelmiş.

Nitekim hala Hamit'in kadroda olması iyidir. Şu an ölüsü de olsa çok yönlü oynayabilen, tecrübeli, gayet yetenekli ve kafası çalışan adam. Şu sakatlıkları sıkıntı adamın. Ama oynadı mı da yine oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Duygun Yarsuvat'a yaptığı açıklamalar yakışmamış.
Galatasaray Shakhtar ile bu şartlarda oynasaydı UEFA'ya gitmeyecek miydi dopingli oyuncu için?
Ayıp.
Ondan sonra bu taraftarlar,bu camialar neden birbirlerine düşman? Böyle mal mal açıklama yaparsa yaşını başını almış, klüp yöneticiliği yapmış tipler, taraftar da daha mal olma yarışına girer.

Golümüzden önce Van Persey'in yaptığı hareket tabii ki faul.
Ancak ofsayt gerekçesi ile verilmeyen gol de bana göre gol.
Rakip takımın oyuncusunun formasından tutulup düşürülmesi de penaltı ve tabii ki Caner salağının da 2inci sarıdan kırmızı kart ile oyun dışı kalması gerekirdi.

Fener yine de hak etti maçı.
Özellikle ilk yarıda çok hem de çok fırsat kaçtı. Rakip takımın kalecisi tabii ki çok iyiydi ama sanki "ben Türkiye'ye transfer olmak istiyorum" motivasyonu ile oynadı adam. Olur da bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

"Max Damage" said:

İki üç yıl önce bir söz dolaşıyordu; Hamit, futbolu bilenle bilmeyen arasındaki ayraçtır falan diye. Böyle turnusol kağıtlı falan bir laftı. O lafı eden dilenciler şimdi hiç konuşmuyor nedense. Hamit son yıllarda gördüğüm en sahtekar futbolcudur.

O lafı bilemedim ama güzelmiş.

Nitekim hala Hamit'in kadroda olması iyidir. Şu an ölüsü de olsa çok yönlü oynayabilen, tecrübeli, gayet yetenekli ve kafası çalışan adam. Şu sakatlıkları sıkıntı adamın. Ama oynadı mı da yine oynuyor.

kesinlikle.

Hamit büyük futbolcuydu. son2-3 seneki hali artık bu işten çok para yiyip doymuş olan bir futbolcunun görüntüsüdür. Yoksa seneler önce Real Madird'e Almanya'da oynadığı takır takır futbol sayesinde transfer olmuş bir oyuncumuz. Orada oynamadı falan ayrı hikaye ama neden genç zamanlarında Türkiye'ye getiremedik bu futbolcuyu? O kadar kaliteli ve iyi futbolcu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Duygun Yarsuvat'a yaptığı açıklamalar yakışmamış.
Galatasaray Shakhtar ile bu şartlarda oynasaydı UEFA'ya gitmeyecek miydi dopingli oyuncu için?
Ayıp.
Ondan sonra bu taraftarlar,bu camialar neden birbirlerine düşman? Böyle mal mal açıklama yaparsa yaşını başını almış, klüp yöneticiliği yapmış tipler, taraftar da daha mal olma yarışına girer.

olacak şey belliydi zaten.yinede şansını denedi fb ama ne olacağını herkes biliyordu zaten.gitsede gitmesede sonuç değişmeyecekti
Sosyal ağlarda paylaş

Hamit "doymuş"tan öte sakatlıklar ve bunun getirdiği psikolojik çöküntüyle bitti.

Adam GS'ye gelmek istemiyordu, açıklaması bile var" Sırf GS alamasın diye astronomik maaş söyledim, onu kabul ettiler zoraki geldim" diye. Uzuun süre üstüste sakatlıklarla geçip üstüne de kariyeri böyle istemediği şekilde yönelince kafasında futbol hevesi kalmadı.

FB konusuna gelince, Shakhar olayında dendiği gibi sonucu herkes bilmesine rağmen ya tutarsa diye denendi, olmadı. Ama ben şuna inanıyorum ki roller değişseydi, FB'de Sow dopingli çıksaydı ve FB Shakhtar'ı eleseydi muhtemelen karar böyle olmayacak FB hükmen elenecekti.

UEFA'her zaman için kollama yapıyor, takım ayırıyor. Bunu kara kaşa kara göze değil gelecek para için turnuva kalitesini yükseltmek amacıyla yapıyor. Türk takımları göze hoş gelen sağlam futbol oynayana, reytingleri kadar kollanmayan takımlar arasında yer alacak.

Zamanında Olimpik Lyon'un 7 gol maçında nasıl kollandığını, Barcelona'nın hakem yardımlarıyla nasıl ittirildiğini hatta yer yer ManU'ya göz yumulduğunu hep beraber gördük. Bu işi zamanında GS ManU'yu 3-3'le eleyince sırf bi daha olmasın diye ertesi sene CL kurallarını değiştirdi adamlar. Zamanında Barça'ya yol açmak için Mourinho'nun Chelsea'sını yedi bitirdi adamlar, FB'ymiş GS'ymiş ne ki?

Para konuşur. FB Shakhtar kadar para kazandırmayacaksa göz yumulur. Ama FB tutup Zico dönemi gibi oynayıp ilgi toplasaydı bu karar da ona göre değişirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

fb shakhtardan fazla para kazandırırdı ama yapma gözünü seveyim?

diğer dediklerine katılıyorum.

ayrıca şenez erzik diye futbol dünyasında yere göğe kondurulmayan bir adam var. hatta bir dönem uefa başkanlığı için bile adı geçti.
allah aşkına? türk futbol takımlarının başına 10larca olay geldi. neye yaradı, neye yarar bu adamın as başkanlığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hirsizin pustun uckaatcinin yaninda olmadigi icin turk takimlarina bir yarari olmadi tabi.

O yuzden birilerine ayar verilirken erzik her donem adam yerine konuyor.

KuddusiMavra said:

fb shakhtardan fazla para kazandırırdı ama yapma gözünü seveyim?

diğer dediklerine katılıyorum.

ayrıca şenez erzik diye futbol dünyasında yere göğe kondurulmayan bir adam var. hatta bir dönem uefa başkanlığı için bile adı geçti.
allah aşkına? türk futbol takımlarının başına 10larca olay geldi. neye yaradı, neye yarar bu adamın as başkanlığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Shakhtar başkanı Ahmedov, para bok adamda, uefa ya para kazandırması mesele değil , mesele FIFA seçimleri ve platini aday bu adamın parası ve inanılmaz bir lobisi var, "Shakhtar daha cok para kazandırıyor" önermesi mantıksız.

yani yine olay doğru PR yapacak ve kulis çevirecek bir adam bulabilmede tamamen, yoksa Fred devre arasında elde şrınga ile yakalansa yine turu geçerdi Shakhtar.
Sosyal ağlarda paylaş

@Kuddusi

Erzik ne yapacaktı tam olarak? Ceza vermeyin mi diyecekti? adam icra kurulundaydı zaten, ceza kurulunda değil, kendi içlerinde farklı organlar, bizim takımlar mal mal olaylarla uefa'nın karşısına cıkınca ne yapcaktı? Nyon'da denetmen mi tokatlayacaktı genel merkezde? Seyricisiz maçta kapatma cezası alan, hazırlık maçında maçı yarıda bırakıp ülkelerden maç için BAN yiyen ülkeyiz, Erzik ne yapacaktı tam olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...