Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Rerore said:

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/136574/melo-ile-perde-arkasi

ev babasıyım 4 çocuğum var

yarım li,tre suyu püskürttüm abv melo

ahahah ya yemin ediyorum yalan söylemekten çarpılacak bu gerizekalı.

benim gitmeye niyetim yoktu zaten düşünmüyordum ayrılmayı demek ne demek lan?

denge dengeoğlu, dengeyi sağlamak için yalan mı söyledi yani? bir futbolcu hocasını yalancı çıkartmaya kasıyor nasıl bir takım bu yaleppi.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo real maçında yok.
Bu nasıl ego.
Bu nasıl yönetim.
Adam kendi kaprisi için takımı yiyor.
Bu hazırlık maçı sen hazır değil dediğin oyuncuyu bu maçta oynatmıyacaksında .
Ne yapıcagını şaşırdı
Yazıyorum melosuz Buraksız Gs 3. olamaz.
Hamza nianseyi getirmeye çalışıyor.
Bilal i seyrettim yana yana arkaya yana 2 kere öne pas verdi tüm mac.
Sosyal ağlarda paylaş

Su takim 5. senesinde 4. sampiyonlugunu alir. Ama Burak formsuz oldugunda en az onun kadar iyi alternatifinin, Melo sakatlandiginda onu aratmayacak defansif on liberon olmasi lazim ve Sabri'nin yerine ilk 11 sag bek almamiz lazim.

Onun disinda su an bana 3 ve 2 yildizli takimlar ve Galatasaray'in kadrosundan ilk 11 kur deseler yine cogunluk Galatasaray'in olur. Surada 3-5 kisi daha cikarmaya calissin ilk 11 bakalim sonuclara min 5 GS li.

Muslera
Gokhan Cecu Semih Caner
Melo Selcuk
Sneijder
Tore Nani
Persie

Ki nani ve persie'yi isimleri oldugu icin koydum, ligde ne yapabileceklerini gorecegiz hep birlikte. Yoksa o 2 ismin yerine Burak koyarsin tartismasiz, oyle olunca 7 GS li yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Burak gidip kimse gelmezse çok zor. Yok yerine iyi bir forvet bir de bek alınırsa t.direktör saçmalamazsa (ki saçmalar) şampiyonluğa oynarız. CL'de de bir şeyler isteniyorsa ekstradan bir stoper ve bir sağ kanat lazım.

Eski Shaktar'lı Ilsinho var mesela, kanat - bek karışık oynuyor sağda. 29 yaşında, bonservisi elinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Sportif AŞ, Yekta Kurtuluş'un sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği duyurdu.

Galatasaray Sportif AŞ'nin KAP'a gönderdiği açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Profesyonel futbolcumuz Yekta Kurtuluş ile sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Buna göre, önümüzdeki 2 futbol sezonu için (2015-2016 ve 2016-2017) toplam 2.300.000 Euro tutarında sabit ücret için sözleşmesi bulunan futbolcuya 600.000 Euro tutarında fesih tazminatı ödenecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...