Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hekkpipe | Taşınabilir nargile

Killer

Öne çıkan mesajlar

selamlar,

www.hekkpipe.com (sipariş için buradan ne istediğinizi söyleyin)

estonya menşeili Hekk adındaki firmanın yenilikçi fikrini tanıtıyorum ve türkiyeye getiriyorum.

Hekkpipe nargile sevenler için kalite ve kolaylık sunuyor. Hekkpipe'in en önemli özelliği taşınabilir olması. Elektronik değil bu, normal nargilede yapmanız gereken herşeyi yapıyorsunuz, fakat içerisindeki sistemi sayesinde közlerin düşmesi, nargilenin kırılması gibi olayları yok. Kaliteli odunu ve deri işlemeleri, üzerine isteidğiniz şekil ve yazıyı yazdırıp renk seçebilmeniz de ayrı bir özelliği.

facebook
instagram
vimeo
twitter

nasıl çalıştığını görmek için sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz

Siteden sipariş verebilirsiniz elbet fakat ilk siparişler için kargo dahil büyük indirim yaptırıyorum

Hexagon: 130-155 TL
Active: 155-180 TL
Deluxe: 260-285 TL

ikinci fiyatlar kişiselleştirme için

geri kalan tüm bilgileri siteden bulabilirsiniz. siparişleri özel mesajla alıcam

Sosyal ağlarda paylaş

di said:

How it works tadinda bi sayfa lazim o siteye. Baya ilgimi cekti ama nasi calistigini goremedigimden ciddiye alamadim pek.

abi sen ingiltereden söliceğin için sana indirimi yapamayabilirm ya. onu bi ayarlamaya çalışırım

GERGE said:

Aynen. Nasil calistigini ogrenirsem ve aklima yatarsa aninda alirim.

beyler sosyal medya hesaplarında var nasıl çalıştığı. hani 2 dakikamı falan almadı. bu arada how-to açıklamalı kağıdıyla geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Bir an için oha dedim ama

+'sı ne bunun şimdi anlamadim ? Mini nargile yani özel bir sistem yok,köz olayı geçiştirilmiş hatta.

http://vimeo.com/69302225

mini nargile dediğin bizim kafelerde kullandığımızın ufağı da oolabilir. bunu bildiğimiz nargilelerle karşılaştırmamak lazım

hexagon modelinde folyoya gerek yok bu arada

-en önemli özelliği bir taşınabiliyor olması askısı var koluna tak geç
-mangalcı mısın arabanda dursun düşmez kırılmaz
-düştü mü? közler hala içinde duruyo halıyı yaktın orayı yaktın derdi yok.
-hava atmayı seviyo musun? adının baş harflerini yazdır koy masaya nargileyi kullan

günümüz nargilelerinin kullanım alanı dar. he ben kafeye gider içerim diyen için başka tabi. bu sevdalısına, taşımak isteyene, göstermek isteyene

--

satıcı olarak değil patidaş olarak söyliyim, ürün cidden kaliteli ben atölyeyi falan gezdim, odunudur derisidir falan üretim zaten estonyada hep. farklı renkleri falan filan kişiselleştirme olayı efsane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...