Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaz geliyor

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

di said:

Gunun en cok sikayet alan konusu oldu yalniz bu. resmen seveni yok OP'un. Is yerinde de boyleyse durum vahim sdf
şuna cevap vereyim. sana özel, hayvanlık yapmayacağını bildiğim için iş yerimi adımı sanımı vereyim özelden, tanıdığım varsa sor işyerine seviliyor muymuşum / başarılı mıyım vs. Gelip de şöyleyim böyleyim çekmek istemiyorum, zira tanımadan etmeden konuşan insana lafla bir şey kanıtlayamam.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

di said:

Yok ya, dikayet eden de "amk" yuzunden sikayet ediyo. Kadin objeymis, millet kari kari kari diye dolasiyomus dalan degil hic.
amk demiyorlar mıymış hiç? sallıyor olabilir misin acaba? :)

Niye sallayayim lan, kabak gibi yaziyo sikayet sebebinde "amk" demis diye.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

di said:

Gunun en cok sikayet alan konusu oldu yalniz bu. resmen seveni yok OP'un. Is yerinde de boyleyse durum vahim sdf
şuna cevap vereyim. sana özel, hayvanlık yapmayacağını bildiğim için iş yerimi adımı sanımı vereyim özelden, tanıdığım varsa sor işyerine seviliyor muymuşum / başarılı mıyım vs. Gelip de şöyleyim böyleyim çekmek istemiyorum, zira tanımadan etmeden konuşan insana lafla bir şey kanıtlayamam.

Yok inanirim da neden normal bi insan gunluk hayatinda seker gibi olup forumda herkese nefret kussun ki di mi? Var demekki bi sikinti.

Bu arada laf olsun diye satasiyorum ya. Baya baya sallamaz oldum forum icindeki karakterlerinizi. Haliyle gerek kalmiyo banlamaya falan.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Peki sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Kural ihlali?

Kural ihlali zira konulardan birinde yapmayin etmeyin denmisti seneler once de her amk diyeni atacak olsak adam kalmiyo forumda + kimisini atmakla kurtulamiyosun, farkli nick'le geri geliyo, yine ugrastiriyo. Yalniz yine de cirkin gorunuyo. Bi bu her lafin sonuna amk eklemek, bi de kari kari kari diye dolasmak.

Haliyle insanlari surdaki davranislariyla benimseyip sevmedigini gormezden gelmek en guzeli. Ha abartirsa, yapma dedikce yapicam trollum hurr durr diye takilanlari ucururuz hava alir gelir np.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...