Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 32.Hafta: Galatasaray - Gençlerbirliği | (16.05.2015 / 20.00)

sefacaNBA

Öne çıkan mesajlar

İleri geri hareket var evet, çünkü o vine i durdurarak izlersen adam yetişemeyeceği yerdeyken top çizgiyi geçiyor, adam da "lan zaten gol oldu 2.80 uzamayayım, yere düzgün düşeyim" diyerek kolunu altına alıyor, top yavaş gittiği için görece adamın düşünecek hareketini değiştirecek vakti oluyor.

Eğer son dakikadaki kaçan gol de şikeyse eğer, Umut ve Burak her maçı satıyor bizim
Sosyal ağlarda paylaş

bir kez daha yazdım bunu, şike demek istemiyorum.
ama talimat alan birinin yapacağı harekete benziyor, kafası karışık birinin yapacağı hareket.
amatörce bir hareket... mide bulandırıcı... tuhaf geliyor... açıklama ihtiyacı doğuruyor...

aklıma direkt 2011 sivas korcan geliyor izledikçe. iki kalecinin de benzer ruh hâli var sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

"Takımdan hiç memnun değilim. Son karşılaşmalarda, sıkıntıları da olmadığı halde ligin sonu geldi diye vurdumduymazlık içindeler. Bu nedenle bir şey yapma olanağımız yok. Özellikle Akhisar ve Konya maçlarında çok kötüydük. Lig bitti gibi hareket etmemeleri gerekir. İcra kurulu olarak gelecek sezonun planlamasını yapıyoruz. Gelecekleri açısından 3 maçı iyi oynamak durumundalar" ifadelerini kullandı.

"RAKİP AYIRMIYORUZ"
Hem Galatasaray hem de Beşiktaş maçlarının kendileri için final olduğunu dile getiren Gençlerbirlği Başkanı, "Mersin İdmanyurdu’nu da yenmek istiyoruz. Bizim için rakip ayrımı yok. En iyi mücadeleyi vermek zorundayız" dedi.

cavcav'ın maç önü açıklamaları böyleymiş. burada bir arkadaş bir kısmını koyunca ben de "ne diyor bu bunak" demiştim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Kanuni said:

top geciyor orada ya. vine daki video yu durdura durdura izleyince gorunuyor. fb li olarak net diyebilirim ki, kaleci zaten uzaniyor ama top coktan geciyor acik net. nelere bakiyoruz artik :)

ya kardeşim, içimizdeki danimarkalılardan çektiğimiz nedir yaaaa....

nereye geçiyor top,adam geri çekiyor elini.
hiç bu işlerden anlamayan eşime gösterdim pozisyonu,sadece "buradaki tuhaflık nedir?" diye sordum.
anında verdiği cevap,"o kaleci resmen bilerek golü yemiş"oldu.

hangi takımın hangi takımla oynadığını bile bilmiyor he.

Ne aglamis millet yahu. Hadi diyelim sike ? Ne olacak biz yaptik suclu bulunduk gene kupa bizde.

Ulan ne aglak milletiz be

Kuddusi hic bilmeyen esine gostermis o bile sike demis .. Bak bak bak. Abi tum sorun zaten hic bilmeyenlerde.. Olayin ve sikintilarin ozu her yerde o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...