Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

faşik sam

Sam

Öne çıkan mesajlar

Stifler said:

insanlar bunu istemiyoruz diye sen hala bunu yapmayıp keyifme bakabilirdim diyosun abi.

insanlar küfredip yanlarına kar kalsın da istiyor, crack vs linki de istiyor. sizin keyfinize göre davranmıyoruz moderasyon olarak. kuralları uyguluyoruz.
Xenus said:

kimseye sopa göstermeye gerek yok, insanlar alakalı olduğunu düşündükleri için o başlığa yazıyor zaten hearthstone başlığında tartışmıyorlar ki. forumun arama fonksiyonu bile çalışmıyor. eğer bir konuya hizmet ettiğini düşünüyorsan, mod olarak bir konu başlatıp, insanları oraya yönlendirirsin ama bunu zorla yapmaman lazım. türkiye genelinden çok ileride, özgür bir platform olduğu için paticik'i seviyoruz

hani bana kalsa ne olursa olsun bölüm ile alakalı mesajların silinmemesi lazım. oyun türü bile demiyorum yani :) mesajı yazan insanlara saygısızlık bir kere. siyaset, futbol konuşulmaya başlansa silsen gene anlaşılır bir durum

platform özgür. özgürlükle düzensizliği karıştırmayalım birbirine. fo4 başlığına torment'le ilgili yazdığınız aynı şeyin birebir aynısını gene atabiliyorsunuz alakalı başlığında. bunu yapamasanız o zaman özgürlükle alakalı bir argüman olabilirdi.

insanlar alakalı olduğunu düşünebilir ama değil, buna karar verip, regüle edecek bir kişi belirlenmiş o da moderatör. göreve ben başvurmadım, bana önerildi ve kabul ettim ama daha iyi yapabileceğini düşünen biri varsa başvurabili yönetime. tek kişiyim zaten böyle büyük bir bölümde tek mod olmak istemiyorum aslında. varsa isteyen başvursun, mod yapılırsa onunla konuşurum zaten, ikna ederse yanlış yaptım diye dokunmam. ama tek tek her üye ne düşünüyormuş zaten bir kıstas olamaz moderatör için bu.

oyunlarla ilgili tek bir mesaj silinmedi/gösterimden kalkmadı. her biri faşo sam mesajıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

e diğer bölümlerde anarşi mi var? miillet birbirine küfür ediyorda yanlarında mı kalıyor? bana bi tane "bakın şu bölümün modları işlerini yapmıyor o yüzden o bölümün içine edilmiş" diye örnek gösterin o zaman referans olsun banada,evet diyim pc oyun bölümü iyiymiş.gündemle futbol cesspool olmusta benim mi haberim yok?

bold yazmana moderasyon yetkilerini kullanmana laf etmiyorum,bunları ne sıklıkla ve nasıl kullandıgına laf ediyorum,yabancı forum diye örnek vermene gerek yok

ben üyelerle orta yerde diğer modlar şöyle böyle diye tartışacak, çekiştirecek, dedikodu yapacak değilim. bütün dediğim bu bölümde beklemeyin x bölümde alışık olduğunuz muameleyi.

ne sıklıkla yapıyormuşum? 3 ayda bir falandır taş çatlasa son 5 yılın ortalaması alınırsa. bölümden banlanan insan yok neredeyse iki yıldır. eşşek gibi küfürlü mesaj editliyorum hergün cart diye silmek yerine. sallayan var mı? yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ben üyelerle orta yerde diğer modlar şöyle böyle diye tartışacak, çekiştirecek, dedikodu yapacak değilim. bütün dediğim bu bölümde beklemeyin x bölümde alışık olduğunuz muameleyi.

ne sıklıkla yapıyormuşum? 3 ayda bir falandır taş çatlasa son 5 yılın ortalaması alınırsa. bölümden banlanan insan yok neredeyse iki yıldır. eşşek gibi küfürlü mesaj editliyorum hergün cart diye silmek yerine. sallayan var mı? yok.

ya abi komiklik yapar gibisin şimdi,moderatörün işini iyi yapmadıgı bölümler var dedin,futbol ve gündem dedin,şimdi "ııh dedikodu yapmam" diyosun,e yaptın zaten aga,biz sormadıkki bunları sana :)

neyse,modum ben görevimi yapıyorum diyorsun,allah razı olsun ne diyim,küfür edeni,crack isteyeni,seviyesizleşeni banla aga,kimse sana bişi demez,şeriat ve parmak,ama böyle tartısmaların önüne set çekip keyfi uygulamaları bırak,gerek yok burası samimi bir ortam,öylede kalsın

daha tartısmaya gerek yok,fikirlerimi belirttim,sen istediğin mesajı al,gerçekten bi düşün ama,bugüne kadar paticekte yahut pepelekte bir mod bu uygulama yapmıs ve bu kadar tartısma cıkmıs mı cıkmamıs mı,niye kabak bana patladı diye

gerçi bethesda ve bilimum tartısmamızda gördümki haksızım demek yerine parmagını kesecek tipte bi arkadaşımızsın sen,o yüzden ben umutlu değilim

sağlıcakla kalın :D
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

yahu istediğin kadar düzenle,burası sözlük değil reddit değil forum,her halükarda belli bi karmanlık cormanlık yaşanıyor zaten,ama konsepti o zaten,forum oldugu için konu konuyu acıyor,millet muhabbet ediyor,bunun niye önüne geçmeye calısıyorsun? tepki aldıgının farkındasın işte,direk bölümü olusturan üyelerden hemde

hani red alert konusunda fifa konusturmassın eyvallah ama taartıstıgımız mevzu,aoe2 de mi konusmayah a geldi.

yok bura benim blog'um benim istediğim gibi olcak diyorsan ayrı.

tamam karmanlık çormanlık oldu, oluyor ve olacak zaten birebir nizami olsun herşey beklentisi yok ama derail onlarca sayfa olmuşsa ve mod bildiği halde müdahale etmiyorsa, o modun işi ne zaten. başlıkları belli bir düzende tutmak da görevlerimizden biri.

fo4 başlığıyla torment iyi miydi, kitap mıydı filan bunların alakası yok. fo3, bethesda filan hadi bunlar konuşulur biri seriyle, öbürü şirketle alakalı. hadi 3-5 mesaj, bilemedin 2-3 sayfa konuşuldu o da oldu diyelim. onlarca sayfa olmaz ama bu, ve her ayrı rpg başlığında da olmaz yani. o zaman ayrı başlığı olma zamanı gelmiştir.

bütün rpg başlıkları için geçerli bu olay zaten, başka başlıkta da görürseniz kendiniz uyarın, sallanmıyorsa bana haber verin. rahatlasın o başlıklar.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

ya abi komiklik yapar gibisin şimdi,moderatörün işini iyi yapmadıgı bölümler var dedin,futbol ve gündem dedin,şimdi "ııh dedikodu yapmam" diyosun,e yaptın zaten aga,biz sormadıkki bunları sana :)

neyse,modum ben görevimi yapıyorum diyorsun,allah razı olsun ne diyim,küfür edeni,crack isteyeni,seviyesizleşeni banla aga,kimse sana bişi demez,şeriat ve parmak,ama böyle tartısmaların önüne set çekip keyfi uygulamaları bırak,gerek yok burası samimi bir ortam,öylede kalsın

daha tartısmaya gerek yok,fikirlerimi belirttim,sen istediğin mesajı al,gerçekten bi düşün ama,bugüne kadar paticekte yahut pepelekte bir mod bu uygulama yapmıs ve bu kadar tartısma cıkmıs mı cıkmamıs mı,niye kabak bana patladı diye

gerçi bethesda ve bilimum tartısmamızda gördümki haksızım demek yerine parmagını kesecek tipte bi arkadaşımızsın sen,o yüzden ben umutlu değilim

sağlıcakla kalın :D

o bölümlere toplam 7-8 tane filan mod bakıyor, aktif olarak yazan yöneticileri saymıyorum. "modları çekiştirmem" demişim. bölüm ismi futbol olur, gündem olur veya x olur farketmez. aynısını beklemeyin diyorum çünkü önceden beri "böyle geldi böyle gider" mesajları atıyorsunuz.

ortam gene samimi zaten değişen birşey yok. rpg nostaljisi isteyene başlığı var. sam'i eleştirmek istediniz başlığı var. bu başlıkta hiç kimsenin mesajına dokunuldu mu? hayır.

e birşey yapmamak en basiti zaten tepki almamak için. neredeyse her banlanan öm'den saydırıp sövdü zaten, işimizi yapınca illa tepki geliyor. ne kadar çok kişi etkileniyorsa o kadar geniş çevreden tepki gelmesi elbette ki doğal olan.

dürüst olmak gerekirse şu anda içimden gelen "pardon gereği yoktu, buyrun istediğiniz yerde tartışın" deyip pc'yi kapamak, gidip pstv'de p4g oynamak. ama fiz'in teklifine vaktinde hayır demediğim için kestirip atamıyorum maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

bide libya mudehalesi doneminden kalma "forumun kaddafisi" threadi vardi sam icin, orda kaddafi kafasian shoplu resmi filan vardi, bu actiklariniz cok bayik. ahhh nerde o eski linc threadleri?

Myth in ne kadar overrated bir oyun ve bungienin bir avuc ruhsuz amator oldugu tartisildigi gun bu insanlar neredeydi?
ruzgara akrsi ok atip kendi adamalrimizi vurabilme arzusunun tartisildigi donemler neredeydi?

neredeydi haaaaa? neredeydi?

step it up!
Sosyal ağlarda paylaş

git abi oyna oyununu shitstorm biraz söner zaten sen gelene kadar,ama madem taşlarımızı döküoz konusmak serbest bi hikaye anlatcam

twrome'u preorder yapıp alanlar keriz dediydim,kendimde o kümeye dahil olduum halde,uyardın,ve neden oyle olmadıgını anlattın"yok campaign güzel fln" diye,"ya campaign'i oynamamıs olsak inancaz" dedim diye sonra banladın,bunu yaptın yani bilfiil biliyorum,bi yıl fln hatta belki daha uzun süre banlı kaldım,ama bi kere aklımdan geçmedi sana sövmek,valla kusra bakma ben cidden arada sırada faşikliğe kaydıgını düşüünüuorum,bu konu yine bu senin keyfi faşikliğinin bi dışa vurumu diye düşünüom
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

git abi oyna oyununu shitstorm biraz söner zaten sen gelene kadar,ama madem taşlarımızı döküoz konusmak serbest bi hikaye anlatcam

twrome'u preorder yapıp alanlar keriz dediydim,kendimde o kümeye dahil olduum halde,uyardın,ve neden oyle olmadıgını anlattın"yok campaign güzel fln" diye,"ya campaign'i oynamamıs olsak inancaz" dedim diye sonra banladın,bunu yaptın yani bilfiil biliyorum,bi yıl fln hatta belki daha uzun süre banlı kaldım,ama bi kere aklımdan geçmedi sana sövmek,valla kusra bakma ben cidden arada sırada faşikliğe kaydıgını düşüünüuorum,bu konu yine bu senin keyfi faşikliğinin bi dışa vurumu diye düşünüom

DoGMeaT said:

Gönderen: DoGMeaT
Gönderilen: Sam
Tarih: 08/10/2013 00:09

noldu egocuguna zarar verecek bişi mi yaptım aga boku üzerine bok yapmaktan mı banlandım

circlejerkinizde başarılarınızın devamını diliyorum

sizle aynı fikirde olmadıgımdan hassas totoşlarınızı rencide ettiysem özür dilerim cicim.

o gün yolladığın öm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...