Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

şey gökhan töre'ye aylar yıllardır sallayan arkadaşlara sesleniyorum buradan.

bayağı anlıyorsunuz futboldan falan. gerçekten. tebrik ediyorum hepinizi. bir insan toplamda aynı anda 1.5 milyon insanı falan göt etmeyi başardı bugün.

elinizdeki değerlere sahip çıkmayı öğrenmeniz şart. yoksa sizden hiçbi şey olmaz.

bu kadar.

of bi de gomez'e sallayan olmuş. rvp iki maçta faulden ordan buradan gol attı diye karşılaştırmaya kalktınız herhalde.

allah akıl fikir versin ya insanlara.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta boş kaleye atamayarak kendisini çok yetenekli addeden 20 milyon kişiyi göt etmeyi başardığı için biraz ona sallayanları sallasa fena olmaz.

bu hafta en pozitif tanımla vasattı. maçı izlemesek iki asisti var diye kandırabilirlerdi belki. en başta beck'e sonra da gomez'e sorsunlar töre nasıl oynadı diye. hatta şimdi aklıma geldi sosa sağ kanattaydı bir ara. ona da sorabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

töre çok kötüydü , aslında 3 maçtır çok götü. Koşuyu iyi yapıp asist çıkadı diye kral mı ilan etmek lazım nedir. Bildiğin kötü, 50 tane hatalı pas, ayağına dolanan toplar ve top kaptırmalar.

ayrıca oyuncunun geçmişine niye bakayım anlamadım, gomez de rezildi bugün. 1 tane olumlu topu yok. 1 tane şut var aslında ilk yarı o kadar. 4 tane attık diye hayal görecek değiliz , rezil oynadık. Cidden böyle gitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

şey gökhan töre'ye aylar yıllardır sallayan arkadaşlara sesleniyorum buradan.

bayağı anlıyorsunuz futboldan falan. gerçekten. tebrik ediyorum hepinizi. bir insan toplamda aynı anda 1.5 milyon insanı falan göt etmeyi başardı bugün.

elinizdeki değerlere sahip çıkmayı öğrenmeniz şart. yoksa sizden hiçbi şey olmaz.

bu kadar.

of bi de gomez'e sallayan olmuş. rvp iki maçta faulden ordan buradan gol attı diye karşılaştırmaya kalktınız herhalde.

allah akıl fikir versin ya insanlara.

fakat gökhan dün olcay ile birlikte maçın en kötüsüydü.
sosa'nın yerine çıkması gereken cok bariz töre idi. top ezdi, ayağının altından kaçırdı pas yapamadı. Ne olduysa dk 80'de bir ışık yandı kendine geldi,o ana kadar sahada yoktu bile
Sosyal ağlarda paylaş

Yani adamın kalitesi aslında yaptığı iki asistteki performansı, yani Töre'yi değerli kılan. Kötü iş yapmadı orada, takımla alakası yok çünkü rakip defansını vs. bozup attırdı ama işte tahminen maç boyunca yaptığı iki olumlu hareket vardı, onlarda asistle sonuçlandı.

Ben mesela Mersin maçında Q7 çıktıktan sonra gayet beğenmiştim genelin aksine ama ondan sonraki iki maçta tamamen rezaletti.

Hani Gökhan'ın birazda değersiz olmasının ya da işte patır patır bu yaz döneminde de transfer yapamamasının temel sebebi aşırı istikrarsızlığı. Onu aşamazsa da bir bok olmaz.

İkinci asistte mesela Kerim'e "al at, %95'ini ben yaptım işin" pası attı. pas şiddeti, kerim'in önünde kalışı vs. harbi kalite ama işte onu oyuna yansıtamadıktan sonra 5 asistte yapsan önemli değil ki, bir anda oyunu bırakmış rakibe ancak 4 attırıyorsun.

Gökhan'a 12 teklif vardı işte, 20'ye satacağız hayaliyle reddettiler. Onu satıp Q7, Balasz birlikte alsaydık eminim daha verimli olurduk lig standartlarında ama bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

piç kurusu zaten bu tip maçlara hazırlandığı gibi diğerlerine de hazırlansa, primci bir göt olmasa bizi de rahat rahat şampiyon yapardı. Arsenal'i yenerek başla, 3 maçta gol yememiş Liverpool'a 3 at ama Leicester ve Bournemouth'a karşı rezil oynat takımı ve AL ön elemesinde köy takımına elen.

Direkt BJK'deki rezilliklerine devam ediyor gitarcı
Sosyal ağlarda paylaş

atiba hariç kimden tam anlamıyla verim aldık?

Tolgay'ı ve Franco'yu kendi aldırmadı diye uzunca süre oynatmamış bir adam bu, rotasyonda zorunda kalmasa adamların kalitelerini göremeyecektik bile. Töre'yi Önder Özen zorladı aldı. başka?

Eneramoyu da aldığı ve bundan komisyon aldığını geçen gün o dönem Bilic'in menejerliğini yapan adamda açıkladı. ha o yavşak ayrı konu şimdiye kadar sustuğu ve pay ortağı olduğu için ama halen payını vermediği için ağladı.

Futboldan anlıyor. Yoksa Arsenal-Tottenham-Liverpool gibi İNGİLİZ takımlarına karşı yürüttüğü PR çalışmalarında çok kaliteli maçlar çıkardık ama istisnasız bir şekilde yavşaktı.

Şu maçlara takımı hazırladığı kadarını FB maçına çalıştırsa ve o maçı dahi satmasaydı belki şampiyonduk şuan...

Tarihin belki de en kolay şampiyonluklarından birini alabilecek takımı yine üçüncü bitirdi. Çapsız, işbirlikçi pezevengin teki zerre aranmaması gerek ama işte bizim taraftara üç şekil hareket yapınca allah oluyorlar bunun gibi adamlar.

Adamlık-o-meter yapılsaydı zaten son yıllarda şu takıma gelmiş net en iyi adam Carvalhal falan yoksa, Bilic ucundan bile yaklaşamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Beklerim ucuza alırım uyguluyor işte ama tutmuyor. Böyle kaç tane adam kaçırdık. Bare gelişme gösterebilecek 2-3 genç alsalardı. Takımda birileri sakatlansa yedekleri yok, kurtarıcı Necip joker gibi her yerde oynar tabi.

Yani yönetim hiç yaratıcı değil, sürekli bir yetolukla karşılaşıyoruz.

Şimdi normalde orta saha transferi sadece rotasyon bolluğu için yapılacaktı. Plan Veli - Tolgay - Sosa'ydı.

Veli - Tolgay sakatlanınca uzun süreli gg olduk tamam anlıyorum. Şimdi plan değiştirip önceliği buraya verip üçün beşin derdine girmeden direkt bitirmek gerekiyordu.

Bekleyerek Gomez'i falan beleşe aldık. Bu muazzam bir iş kimse bir şey diyemez. Diğer yandan beklediğimiz için Lucas'ı, Romao'yu falan alamadık. Lucas'ı eğer ilk başta hemen alsaydık maaşını karşılayıp şuan derdimiz olmayacaktı.

Transfer döneminin sonuna kadar bekleyerekte adam alamazsın. Dönemin başında Ömer + 1 milyon euro gibi bir paraya transfer etme şansımızın olduğu Lawal'a şimdi 5 milyon euro fiyat çekiyor Eskişehir fazlasıyla haklı olarak. Ha Lawal zaten yetenek bazında 5 milyon edecek bir adamda onun sorunu da kafası... Tam bir embesil, standart Nijeryalı gerçi sdfas

Özellikle Tolgay dönene kadar bayağı bir çekeceğiz gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...