Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Quaresma - Töre kanatları bana hiç mantık işi gelmiyor. TSL de düşük çapta rakiplere işe yarar da büyük maçlarda Tosic ve Beck "allahını seven üstüme toprak atsın artık" diye yalvarır.

Quaresma geçen yıl Porto da üst düzey hücum performansı gösterirken bile defansif olarak rezalet iş yapıyordu. Töre desen Bilic ile savunmaya gelmeye başlamıştı ama sadece geliyordu. Hayalet pres dışında öyle çok ekstrem bir savunma katkısı yoktu.

Kanatlardan biri Olcay ya da Olcay tipinde bir adam olmadığı sürece iki kanatta Töre - Quaresma göze hoş gelse de savunma anlamında cidden felaket olur.

Gerçi orta saha kalitesine bakar o işte biraz, Veli - Tolgay - Sosa mesela defansif olarak ekstra kalite işe yapardı da saydığım üçlüden ikisi en az 2 ay daha yok. Sezon başı bayağı zorlanacağız biz belli zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ben de şimdi gördüm.

ne verdik acaba ? bize biraz daha defansif biri gerekiyordu ozan nerden cıktı ya ? inler diyorlardı o daha olmaz mı bilemedm

SON DAKİKA | #Beşiktaş'ın, Bursaspor'la Ozan Tufan konusunda 6 milyon Euro + Cenk Tosun ve Necip Uysal karşılığında anlaştığı iddia edildi.

doğruysa saçma pahalı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Çıkan haberler asılsız. Fikret Orman ile dün görüştük. Biz isteklerimizi ilettik. Fakat Beşiktaş Kulübü'nden geri dönüş olmadı." ifadelerine yer verdi.

şu aşamada bursa cash istiyor diye biliyorum.

genç olduğu için gökhan inler yerine tercih ederim ama maliyet de önemli tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Cenk Tosun yalanlandı. Hiç konuşulmadı bile deniyor. 2 oyunculuk bir teklif var ama kimler bilinmiyor. Biri tahminen Necip'tir hiç yalanlanmadı dün geceden beri çünkü diğeri de Pektemek olsa wuhuu

Necip'e üzülürüm gerçi ne kadar sürekli sövsem de varlığı beni çokta rahatsız etmiyordu.

Ayrıca şu transfer gerçekleşirse net harika iş olur. Bursa'nın 7.5 milyon euroluk Valencia teklifini reddettiği zaten başkanı tarafından söylenmişti. Ozan da söylemişti. Tutmazsa en kötü seneye o paraya satar yine kâr edersin.

Vereceğimiz iki oyuncuyu da hiçbir zaman aramayacağımız tiplerden vs. olursa zaten yine hiçbir zaman satamayacağımız iki adam + maaş bütçesi açmış olarak işi halletmiş olacağız.

Ozan'a da 1 milyon euro bile bağlasak kimsenin sesi çıkmaz. Kendisi de ekstra kazanır muradına erer sonunda yavşak.

Tek sıkıntısı işte klasik oldumcu yerli futbolcu kafasında olması olur. Gelip İstanbul da dağıtırsa elimizde patlayabilir ama yetenekleri vs. yine aldığımıza satsak kurtarır cinste olur. Gerçi ŞG baştayken sıkıntı da olur mu bilmiyorum.

Sevinirim ya gerçekten olursa şu iş, ikinci forvet transferinin de ortaya çıkmasıyla kağıt üstünde net en iyi takım falan oluruz. Rotasyonda çünkü ciddi anlamda kaliteli olmaya doğru gidiyor. Tek eksiğimiz işte güven ve tecrübe, tecrübeden ziyade kaptan oyuncu eksikliği olacak yine. FB ve GS de 10 ton var onlardan daha kötü kadroları olsa da takımları taşıyan onlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Gomez ile ilgili kiralık opsiyonlu lafları dolanıyormuş. Yani İtalyanlar böyle iddia ediyormuş. Olay şu;

FFP'den sınırın vs. olduğundan dolayı bonservis veremiyorsun. Oyuncuyu kiralıyorsun ve opsiyon koyduruyorsun. Bu opsiyonu da şu kadar süre boyunca "KESİN OLARAK" ödeyeceğini taahhüt ediyorsun.

Inter mesela bunu yaparak FFP'yi ağlatıyor şuan asfsad

Miranda'yı 2 yıl kiralık almışlar. Kiralık bedeli 3 milyon euro mu neymiş. Miktarın kalanını da 3. yıl zorunlu satın almalı opsiyon belirterek taahhüt etmişler.

Oyuncu satan kulüpler bu taahhütü göstererek bankalardan kredi falan çekip parayı kullanmaya başlayabilir. FFP'den sınır alan kulüpler ise var olan paralarını sınıra takılmadan bu şekilde harcayabilir.

Gayet win-win bir iş ya, seneye buna önlem alır FIFA artık bu sene iş işten geçti de sdafasd
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

ozan tufan için anlaşılmış diyola 6 milyon tl + 2 futbolcu falan diye ama bs başganı haberler asılsız demiş

anlaşma olayı asılsız, halen görüşüyoruz dedi.

oyuncu konusunda sıkıntılar var tahminen.

ben diyorum. 6 milyonun üstüne sezer - gökhan süzen - ismail köybaşı - pektemek verelim. Kulüp çok büyük kâra geçer ake TSL tarihinin en iyi transferi ilan ederim.

Ozan'ı alıyorsun ve üstüne havaya giden 3 milyon euroluk maaş bütçesinden kâr elde ediyorsun. piuuu

Gerçi Bursa bile bu dörtlüye 50TL vermez ak...
Sosyal ağlarda paylaş

Ömer de var bu arada ŞG kesinlikle istemiyordu. Onu da takas teklifine koyabilirler. Hatta 2 oyuncu + 1 kiralık olabilir. Kerim mesela kiraya gönderilirse harika olabilir. Biz de Q7-Olcay-Töre ve potansiyel kanat özellikli forvet transferinin arkasında yarımşardan süre bekleyeceğine orada düzenli forma giyerse harika olur.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bu arada Gomez ile ilgili kiralık opsiyonlu lafları dolanıyormuş. Yani İtalyanlar böyle iddia ediyormuş. Olay şu;

FFP'den sınırın vs. olduğundan dolayı bonservis veremiyorsun. Oyuncuyu kiralıyorsun ve opsiyon koyduruyorsun. Bu opsiyonu da şu kadar süre boyunca "KESİN OLARAK" ödeyeceğini taahhüt ediyorsun.

Inter mesela bunu yaparak FFP'yi ağlatıyor şuan asfsad

Miranda'yı 2 yıl kiralık almışlar. Kiralık bedeli 3 milyon euro mu neymiş. Miktarın kalanını da 3. yıl zorunlu satın almalı opsiyon belirterek taahhüt etmişler.

Oyuncu satan kulüpler bu taahhütü göstererek bankalardan kredi falan çekip parayı kullanmaya başlayabilir. FFP'den sınır alan kulüpler ise var olan paralarını sınıra takılmadan bu şekilde harcayabilir.

Gayet win-win bir iş ya, seneye buna önlem alır FIFA artık bu sene iş işten geçti de sdafasd

Vay arkadaş, bug abuse'da sınır yok.

Bunu yapan adam FM oynarken oyuncuları da 48 aylık ödemeyle satın alarak fantastik takımlar kurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...