Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

fiziksel ve mental olarak çok iyi adamda arada bir beyni donuyordu bunun, saçma şekilde adam kaçırıyordu.

neyse yeni kanserli günlere hoş geldik sdfsda

adam hep iyi olacak ama ayağından sektirecek, adam kaçıracak diye hep diken üstünde olacağı geri paslarda falan.

cenk'in falcao'dan yediği golden beri benim o kaledeyken sürekli saçma sapan bir gol yiyeceğini hissetmem ve her geri pasta falan kısa süreli irkilme yaşamam gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Fikretin dediğini pek anlamamışsın, ben radyodan canlı dinledim. RVP için biz kimsenin aklında yokken konuştuk, oyuncu ile ilişkilerimiz çok iyi teklifimizi sunduk, sonrasında fenerbahçe dahil olup fiyat arttırdı, bizim için rvp nin ederi ne ise onu verdik, başkaları fiyat arttırdı diye bir kuruş fiyatımızı arttırmadık dedi. Bence çok doğru bir hareket.

Opsiyon bende olduktan sonra başkalarının zaten elimden alabilme şansı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Douglas için mesela opsiyon 5.5 milyon euroymuş. Tutarsa zaten bu parayı her şekil veririz. Tutmazsa, içimiz sinmezse falan başkasına bakarız.

Opsiyonlu gitmek bence fazlaca mantıklı bir olay, bu adamlarla başarı gelirse alırsın bonservisini yeni sözleşme yaparsın ve ödüllendirirsin de hemde

mesela Remy'i direkt almaya kassan 10 milyondan aşağıya hiçbir şekilde inemezsin ama kiralayarak daha düşüğe opsiyonlama şansımız var. Normal şartlarda kolay kolay alamayacağın adamı böylelikle alma ihtimalinde oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ŞG zaten direkt topu yönetime attı ya, gerçek bir kurt hoca yavşak sdafsda

"Ben karışmam, ben onaylarım ama son kararı yönetim, başkan verir" falan dedi çoğu konuda. Quaresma konusunda falanda. Olası başarısızlıkta topu erkenden yönetime atıyor.

Başarılı olsa zaten kendisi de başarılı olacak her şekilde lel

Böyle bir adama ihtiyacımız var ya, sezon içi de demeçleriyle çok eğleneceğiz kesin sdafasd
Sosyal ağlarda paylaş

sabah iddia edilmişti de bayağı bir konuşmaya başladı, doğruysa çok iyi iş olacak.

Q7 için Porto'ya 1.2 milyon euro bonservis

Kendisine de 2 senelik sözleşme ile 1.2 milyon euro garanti, 300k bonuslar. senede 1.5 milyon euro yani

Eğer böyle imzalamışlarsa muazzam iş olur. Kendisi de kafayı koyup oynamaya gelecek demektir ki inanılmaz can yakıcı olur.

edit: porto'dan bonuslar dahil 1.3 milyon euro alıyormuş senede, aynı paraya geliyor bir nevi.
Sosyal ağlarda paylaş

8m bonservis veridikten sonra bedava gönderdiğin adamı, tekrar para verip geri almanın tam olarak nesi büyük iş anlayamadım abi? Ucuza geri gelmesi büyük işse eğer zaten adamın talibide yoktu adam gibi, o eski 3.5m lik kontratları falan artık anca rüyalarında görür.

heeee diyorsanki "seve seve Feda demedi 3,5m'den aşağı, şimdi severte severte feda ettirdik BJK severrr" falan ona eyvallah sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

O ayrı; 7 milyon verirken bu adama onun piyasası oydu. Gönderilme şekli ise bizim beyinsizliğimizdi. Eğer dönemin Fiko yönetimi embesillik yapmasaydı onu gözü kapalı 3-4'e yine okuturduk. Kendileri bedavaya gönderdi resmen.

Şimdi sözleşmesinin bitmesine 1 sezon kala, son sezonunu fazla iyi geçirmiş, ŞL çeyrek finalinde full oynamış adamı alıyorsun. Adam sana gelmeyi kendi istiyor, hatta Porto'dan aldığını almayı kabul ediyor. Yeter ki burada oynayayım diyor.

Porto satmıyor, sözleşmesinin son senesinde olduğundan son maaşını karşılayıp alıyoruz. 1.2 milyon euroda Q7 standartlarında bir adam için gayet sembolik bir ücret kabul edilebilir.

Ha keşke hiç Q7 olmasa. Trivelacı Ergen tayfadna tiksiniyorum ve sırf o yüzden gelmesini istemezdim ama takıma katkı sağlayıp, az paraya oynayacak bir adam için gayet iyi bir anlaşma yapıyoruz.

Benim korkum bonservisi de maaşı da yüksek vermek üzerineydi. Neyse ki gayet ideal bir anlaşma yaptık.
Sosyal ağlarda paylaş

Meçhul Balazs olmayacak diyor bir de ama yabancı kaynakların tamamı hatta kendi menejeri bile BJK'ye çok yakınız diyor. Mesela onu alıp sola direkt monte etsen ve Q7'yi rotasyonda kullansan feci iş olur. Q7 sol-orta-sağ her yerde oynuyor. Neresi aksarsa oraya monte edersin. O mevkiideki adamların tamamına alternatif olur hatta onlara forma riskini fark ettirir. En mantıklısı bu olur mesela ama sanmam Fiko'ların yapacağını.

Remy ve stoper alıp bitirecekler gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Dark

Bu arada diğer takımlar neden salça olmadı. İlla ki Q7 pozisyonu boş olan, zenginleştirmek isteyen tonla takım vardır ülke içi veya dışı.

Yani kendi BJK'ye gelmek istiyor. Geçenlerde "kariyerimdeki en mutlu anların bazılarını orada yaşadım" tarzı konuşmuştu. O zamanlar hatalı davranışlarım oldu ama akıllandım, bu sefer BJK'ye katkımın dokunmasını istiyorum falan diyordu.

Bunun dışında İngiltere'den bir takımla daha görüşüyordu ama aynı dönemde İngiltere'de olan Fiko ve yöneticilerle de görüşme yapmış. Ondan sonra bütün görüşmeleri askıya almış. Bir nevi bizden haber bekliyordu.

Adam gelmek istiyor. Porto'dan aldığından fazlasını talep etmiyor. Geçen sefer ev, araba vs. her şeyi verdik sadece her akşam kaşar ekmek hazırlamıyorduk kendi elimizle. Onların hiçbirini de istemiyor. Sadece gelip oynayayım diyor.

Bu adamın artık bize zararı olacağını düşünmüyorum. Yabancı sınırıda artmışken kadrodaki 14 yabancıdan herhangi biri olduğunun farkına vardırılırsa BJK için gayet mükemmel iş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya vardır elbet menejeri Mendez sonuçta buna halen ne teklifler geliyordur. Ama işte bu yaşlara kadar her boku yiyen, gören adamlar genelde kafa rahat takılabilecekleri bir yer gördülerse oralara saplanıyorlar.

Sneijder mesela bana bu maaşı verin, futbolu bırakana kadar GS de oynayayım diyor.

Kafa rahat, iyi para alıyor. Parası olana kusursuz şehir olan İstanbul da yaşıyor ve takılıyor. Taraftar tapıyor, kötü oynasa da bir şey demiyorlar. İyi oynarsa zaten primini sonsuza çıkarıyor. Derdi yok, tasası yok.

Q7 de İstanbul'daki rahat günleri vs. özlüyorsa zaten direkt gelir. Rusya'yla BAE'ydi Katar'dı vs. daha ne uğraşsın. O yaşta 1.5 milyon euroda gayet iyi para diyip kabul edebilir.

Zaten BAE görmüşlüğü de var ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...