Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
TRANSFER | Beşiktaş, Rhodolfo ve Mitroglou transferlerinden kesin olarak vazgeçti. (Övünç Özdem / Ntvspor)

said:
Fırat Günayer @firatgunayer 10 dk.10 dakika önce
2) Fiorentina'dan Mário Gomez Beşiktaş'a teklif edildi..
Gerek düşüşte olması,gerek sakatlıkları nedeniyle "hayır" dendi..

Gomez olayı kolpa geldi. Ya Fırat sallıyor ya da maaşı yüksek geldi, biz istemedik ayağına yatıyorlar. Hamza'ya göre Fio GS'den 9 milyon bonservis + 5 milyon euroda yıllık Gomez istemiş. Benzer bir şey bize geldiyse zaten Fiko flulaşmaya başlamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRANSFER | Beşiktaş, Fulham'ın Venezuella'lı stoperi Fernando Amorebieta'ya teklifte bulundu. (via @FutbolVen1)

Bilbao döneminde çok izlemiştim. Ayağı çok iyi top yapıyordu. Gelirse sevinirim ya sanırım. Diğer yandan yıllardır hiç izlemedim bile, Fulham'a transfer olmuş bilmiyordum. FIFA da az mı iş yapardım bunla o yıllarda tey tey :D

Bielsa buna da takmıştı da göndermişti takımdan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kanıya nereden varılıyor anlamıyorum. Galatasarayında fenerinde aldığı adamlar bir zamanlar ismi olan ama uzun zamandır baltaya sap olamayıp türkiyeye kadar düşmüş adamlar. Haydi tam gaz çalışıp forma giyeceklerine inanalım buseferde beyler burası türkiye ingiltere değil, buranın futbolu hem kapalı hem çok sert bir ona alışsınlar sonra görüşelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Q7 tam aradığımız tipte bir adam ve sevinirim geri dönerse; lakin defterini kötü bir şekilde kapattığımız adamı geri alıp tekrar verim beklemek tamamen saçmalık...

Biz iyi-kötü anılarla adamı güzel güzel anıyorduk. Sırf popülistlik olacak diye yaptılar resmen. Adamı zamanında zararına gönderen adamlar yapıyor bir de bunu...

Bence yalan haberdir, imza atmadan zaten inanmam da umarım olmaz. Campbell mesela çok daha iyi olurdu. Başarıya aç, takımla birlikte büyüme ihtimali olan bir adamı alıp verim beklemek çok daha mantıklı bir karar olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

ulan yine mi son haftalarda derbi
yine mi ilk dönem içerde sonra dışarda yok abi yeminlen gram güvenim yok bu lige

said:
Vodafone Arena, Fenerbahçe derbisine yetişiyor
Beşiktaş İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak siyah beyazlıların Almanya kampını ziyaret etti.
Metin Albayrak burada yaptığı açıklamada stadı 27 Eylül'deki Fenerbahçe maçına yetiştirmeye çalışacakalrını söyledi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/futbol/318760/Vodafone_Arena__Fenerbahce_derbisine_yetisiyor.html

Hadi bi umut
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...