Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

ruyamda ersan'i satiyodu bjk 9'a. ersan gitmek istemiyodu. direnveefsaneolersan tt oluyodu ehauehauehe

Bunun 5m'lik versiyonu yaşadık ya işte sadfsd

Adamlar harbi direnveefsaneol diye TT yaptılar Ersan kalsın diye...

Gerçi İbrahim Toraman kalleştir yazdığım için twitterda linç ettiler beni, ondan daha efsanesi olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Medya dışında bir şey düşmedi bugün ortalığa, medyada da ŞG'nin Rhodolfho istediği yazıyor. Dzsudzsak için geçen kulübe yakın isimler görüşüldü ama Moskova satmayacak demişti. Her gelene 15 milyon euro fiyat çekiyorlar, altını da kesinlikle kabul etmiyorlar demişti. Oradan bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Remy içinde kiralık olarak anlaşıldığı ama opsiyon yüzünden imzalanamadığı hep söyleniyor. Chelsea Ba'nın satışısından sonra 11 milyon euro opsiyon istiyormuş. Bizimkiler 7-7.5 milyon maks diyormuş. Eğer Chelsea "eeh tamam ne bok yiyorsanız yiyin" derse Remy alabilirmişiz.

Ya da işte transfer yapamazsak ve hemen bir şeyler yapmak gerekirse direkt 11 opsiyonla kiralarız gibi duruyor.

Yarın ŞG basın toplası düzenleyecekmiş ve transfer sorularından bazılarını da cevaplayacakmış. Belki orada bir şeyler konuşulur bakalım.

Edit: Bir de İskandinavya'dan bir oyuncu kovalanıyormuş yine, onun ismi cismi vs. belli değil ama Milosevic gibi genç bir potansiyel olur tahminen.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
César Luis Merlo @CLMerlo 3 sa.3 saat önce
Desde la representación de José Sosa le informaron a Independiente que el jugador sólo sale de Turquía x £10M. Lo mismo corre a Estudiantes.

Estudiantes kiralama teklifinde bulunmuş. Bizimkiler reddetmiş. 10 milyondan aşağıya da vermeyeceğimizi iletmişiz. Kulübe yakın spor muhabiriymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce ŞG'nin basın toplantısı vardı. Güzel şeyler söyledi de bir süredir iddia edildiği gibi beklenmedik bir forvet transferi yapacağız gibi duruyor.

İstediği forvet tipini anlattı işte, Remy veya adı geçen diğer herkesten bağımsız. Hatta Arjantin de iki isim vardı ama biriyle anlaşamadık diğerini kulübü satmadı dedi.

Özellikle Ba gibi top tutma yetisi çok üst düzey olacak, hava toplarına da hakim bir forvet istiyorum dedi. Remy bu tip bir adam zaten değil. Bakalım kim gelecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Sosa totalde 3,75'e mal oldu. 6'ya Estudiantes teklifinin reddedildiğini bizzat Çebi söyledi.

ŞG kalmasını istiyor. Satılacaksa da 10'dan aşağı satmayın demiş. Bizimkilerde 10 bonservis koymuş işte onlarda deli mi silkti lan sizi demiş almaktan vazgeçmişler.

Yani Sosa'nın kendisi de gitmeyi çok istiyordu. Veron'la 4 kere falan Arjantin'de görüşmüşler. Zaten yetiştiği ve taraftarı olduğu takım vs. yoksa başka ciddi teklif yok Sosa için bir yerlerden gelen.

1 sezonda 3.75'e mal edip, 6'ya satmak aslında gitmek isteyen adam için çok ideal olabilirdi. 2.25 milyon euro kâr ki 9 ay falan oldu sanırım takıma katılalı. Feci iyi olurdu bence. Ben satardım. Buradan ağır zarara uğrayacağız gibi duruyor, sonradan çok pişman olacağız kesinlikle...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Beşiktaş adına tam tersini düşünüyorum.

Sosa'nın yerine Sosa'ya yakın verim alabileceğin adamı 6 milyona bulamazsın. Tamam para kazanmak güzel bir şey elbette. Ancak takımın ligi kabul edilebilir bir yerlerde (ilk 3) bitirmesi için de belli bir kalibrenin üstünde adamlar lazım.

2 milyon kar için ben de riske girmezdim. ŞG'de girmemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Orada ana konu verimden ziyade gitmek isteyen adamı zorla tutma olayı ama; Sosa'nın gelecek yıl bu verim ve istekle oynayıp oynamayacağı şuan tamamen belirsiz bir olay

Mesela Ersan olayı tam tersiydi. Kulüp istedi, Ersan eh işte dedi, menejeri de payda anlaşamayınca burada iyi maaşa kaldı. Zaten gitmek istemeyen adamın satışının olmaması bizim yararımıza tamamen. Ama işte Sosa'nin kendisi de gitmek istediğini yönetime söylemiş, kolaylık yapın demiş. Bu son kısım Meçhul Haberci'ye göre gerçi.

Bilmiyorum. Kalmasına da sevindim, gitseydi ona da sevinirdim ben. Benim için Sosa tam ortada bir yerde ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Gece gece iki haber düştü. Biri kolpa büyük ihtimalde Joel Campell ile anlaşmışız. Hem ŞG'nin istediği santrafor tipinin tam tersi hem de haberi geçen elemana sormuş bizimkilerden biri hem buradaki kaynaklar, hem Türkiye'deki basından arkadaşlarımdan duydum vs. demiş. Yani tahminen kolpa asdfsdfsda

Onun dışında Moskova medyasından bir eleman Seydou Doumbia'nın Beşiktaş'ın yıllık 3 milyon euroluk teklifini reddettiğini yazmış. Roma da kalmak istiyormuş vs... Daha yeni 14'e transfer oldu Roma'ya zaten niye versin ki Roma da ... Burada kolpadır. Böyle bir girişim varsa da birkaç güne zaten medyaya düşer.

Edit:

Campell haberinin TR'deki kaynağı AMK'mış. Son dönemlerde bizle ilgili yaptıkları haberler hep doğru çıkıyor gerçi.

İspanyada da "BJK, Sociedad'dan oyuncu çaldı" diye yarın için haber girilmiş.

Umarım olmaz ya, iyi adamda bize bir şey katar mı bilemiyorum. Yani forvet transferi olarak değil kanat forvet olarak yapacaksak bilemedim. Aslında olabilir de bunu alıp, forveti kapatırlarsa patlarız ağır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...