Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Konoplyanka'yı resmen açıkladı Sevilla, o defterde kapandı.

Aylarca beklediler dönüş yapacak diye bizimkiler, umarım yerine adam gibi biri bakmışlardır.

Estudiantes 8 milyon olayı bana kalırsa medya gazlaması gibi bir şey. Bilinen tek şey var Sosa da, Estudiantes'te transferi çok istiyor ama özellikle oyuncu da gitmek istiyorken sırf iyilik olsun vs. diye 8'e kadar çıkmazlar. 5 civarında bir şeye satarız gibime geliyor. 8 hayalcilik olur. Olursa muazzam olur ayrı konu sadfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Standardına göre yüksek fiyata 1 oyuncu satıp, gelen yüklü bonservisle o potansiyele yakın fakat piyasa değeri daha düşük 2-3 oyuncu alma olayı gerçekleşecek muhtemelen.

Bu olayda TD'nin oyuncu seçimi çok önemli, atıyorum Demba Ba'dan gelecek 13'ün, 7'si forvete, kalanı 1 veya 2 diğer bölgede eksiğe gidecek. Bunu Bale sonrası Spurs, Götze-Lewa vs. sonrası Dortmund, bundan birkaç sene önceye kadar ise sürekli Arsenal yaşıyordu. Gelen parayla daha düşük ayarda birkaç adam alınması ve bunlardan hiç katkı alınamaması.

Ba'nın yerine koyacağın hamleler, gideni aratacak ise o paraya direkt çöp olarak bakılıyor. Misal Atınç, Ersan, Sosa gibi adamlara verilen bonservisler piyango. Fakat Ba'nın yeri dolmaz.

En paraya ihtiyacımız olan dönemde 20 milyona Sneijder'i vermedik. Ama atıyorum 10 milyon Burak'a verse şu an Lazio hem de sınır kalkmışken düşünmeden satılır. Ben Demba'nın satılışını hala hatalı buluyorum, Beşiktaş'ın zirvede yer almasını sağlayacak tek yıldızdı. Bursa ve Trabzon bile daha iyi kadroyla girecek Bjk'den bu sene
Sosyal ağlarda paylaş

Takım komple yoktu ki sahada Ba olsun. Son iki ayıyla Demba'yı eleştirmek için komple takımı masaya yatırmak gerekiyor.

Loic Remy kiralık deniliyor işte ki sanırım o olacakmış. Chelsea kiralık vermeyi kabul ediyor, bizimkiler opsiyonda anlaşmaya çalışıyorlarmış. Eğer doğruysa hikaye 7.5 milyon euro opsiyona indirtmeye çalışıyormuş bizimkiler.

Remy gelirse mesela Ba'yı çokta aramayız gibime geliyor. Kiralık olacağından da patlasa bile elimizde yüklü bonservis ile kalmayacağımızdan ötürü hiç zararımız olmaz. Aşırı mantıklı bir hamle bana kalırsa, keşke yapabilsek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...