Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Abi dün geceden beri ekşide bile Gökhan Beşiktaş'ta yazıyorlar, buraya gelip TFF den 1 dakika önce yazdım ohh hhmmffps yapıyorsun ya asdfasfsaf

Bir de çalmak demişsin, eğer yazılanlar doğruysa istediği para çok bulunan futbolcuyla sözleşme imzalanmayınca çalmak mı oluyormuş vay be sdfs keşke bayraklarımızdan volkanı da alsanız ya müthiş darbe vurmuş olursunuz bize =(

Eklediğim kısım var arkada kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

Valla ben de şu yatırımı Linnes ve Forren'e yapsak daha fazla sevinirdim. Molde'de oynadıkları topu şurada oynasalar ligin en kompakt takımı oluruz bir anda.

valla linnes oynayacak, iyi bir td'ye bakar gs'deki geleceği.

forren biraz daha sıkıntı. ingiltere macerası var, norveç dışında direkt patlamıştı. ben de çok istiyorum ama patlama ihtimali de yüksek. keşke alsak gerçi yine de.

iskandinav topçuların en güzel yanı az paraya oynamayı kabul ediyorlar. kulüplerinde çapı belli zaten böyle deli paralar istemeye yüzleri yok.

ucuza alıp, ucuza oynattığından böyle patlarsa üzülme ihtimalinde kalmıyor doğru yapıda.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bliksem said:

Valla ben de şu yatırımı Linnes ve Forren'e yapsak daha fazla sevinirdim. Molde'de oynadıkları topu şurada oynasalar ligin en kompakt takımı oluruz bir anda.

valla linnes oynayacak, iyi bir td'ye bakar gs'deki geleceği.

forren biraz daha sıkıntı. ingiltere macerası var, norveç dışında direkt patlamıştı. ben de çok istiyorum ama patlama ihtimali de yüksek. keşke alsak gerçi yine de.

iskandinav topçuların en güzel yanı az paraya oynamayı kabul ediyorlar. kulüplerinde çapı belli zaten böyle deli paralar istemeye yüzleri yok.

ucuza alıp, ucuza oynattığından böyle patlarsa üzülme ihtimalinde kalmıyor doğru yapıda.

İskandinavya'da futbolcu maaşları Avrupa'nın kalanına kıyasla gerçekten düşük çünkü liglerin + takımların gelirleri o kadar yüksek değil. Yoksa Eriksen gibi oyuncular senede 3 milyon pound'a oynuyor yine :)

Forren'in Southampton'da geçirdiği zaman iç açıcı değil gerçekten de adam hiç forma şansı bulamadı yani. Forren Southampton'a Nigel Adkins zamanında gitti, sonra adam şutlanınca Pochettino hiç şans vermedi. Yani ben bunu "Forren'in patlaması"ndan ziyade Pochettino'nun istememesine bağlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sezonun sonuna geldik

valequenta said:

sanki sneijder geldi tiplere gel skdfaj. demba ba gitti gomez geldi neyin kafasini yasiyorsunuz.

dembaba > selenagomez >= almeida olur.

selam

valequenta said:

coluk cocuk dolu bjk basligi :( gomez kotu demedik, dembaba yerine gomezin gelmesi downgrade, upgrade degil. demba ba keske bize gelseydi. gomez is yapmaz da demedik, almeida dan daha etkili olur dedik.

neyse klasik bjk heyecani sezon oncesi bozmayalim simdi.

hi

SeaGle said:

Onu biliyolar ya, 1. ve 2. kim olucak onu bilemiyolar sadece. Yoksa beşiktaş fix şerefli üçüncü fdghj

:(
mokoko said:

Mighty_THoR said:

Bu sene yıldız diye milletin aldıklarını üst üste koydun mu şu adam etmiyor ve servet çetin transfer edilse daha fazla haber olurdu.

adfasdfaf

bilmeyende nani, rvp gelmedi sanar

işte adam gibi adam
Liebe said:

ama neyse, gomez zaten tek başına takımı şampiyon yapabilecek kapasitede müthiş bir golcü, beşiktaş bu sene yine şampiyon her sene olduğu gibi :D beşiktaşın en çok ihtiyacı olan şeydi, çünkü geçen sene ligin en iyi forvetiyle gelen şampiyonluğun ardından onu satmanız sonucu tekrar tek eksiğiniz müthiş bir forvetti ve o giderildi :D

1 değil 2 rvp asdafdas
mokoko said:

ya birader gomez iyi forvet güzel forvette geçen sene rvp mi gomez mi diye sorsak hepiniz bizim söylediğimiz gibi cevap vericektiniz. gomez iyi forvet ama bi rvp değil diye.

yani zorlamayın işte güzel transfer yaptınız helal olsun bayada ucuza aldınız ama bi rvp değil

fizban ile de aynı fikirde olabilirdiniz :( :(
fizban said:

gomez'in daha iyi oldugunu soyleyen biri varsa zaten mightythor ile ayni fikirde oldugunu gorunce vazgecer ehauehuaeh.

valequenta said:

quaresma yine besiktasa kupalar kazandirabilir arka arkaya.

dembaba yerine gomez geldi, gecen sene demba ba 5 gol atmisti TOPLAM :)o, gomez iste maks 20 mac oynayip 10 gol atsa dembaba dan daha cok katkisi olur.

bence bu sene besiktas son 7-8 senede oldugu gibi sampiyondan 10+ puan farki yemez ve sampiyonlugun en buyuk adayi inanin cocuklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...