Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

abi argümanlarınız o kadar kötü ki anlatılamaz ya. ne olmuş stadı yıkıp sıfırdan inşa etmediysek? 12-13 senedir şu stadta oynuyoruz biz;

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636161695162676B64666B6362A09C857461.jpg

gelip geçerken kafayı mı yiyordunuz ulan yağmur yağınca kafamıza naylon geçirerek maç izliyoruz biz adamların stada bak maşallah diye?

çok güzel stad yaptı yönetim, gerçekten atmosfer olarak da nefis olacak gibi duruyor ama yok stadın boğaz manzarası olmasıyla dere manzarası olmasını bile mukayese edecek kadar mantıksız argümanlar kullanmayın. yok önünden geçerken çatlayacakmışız ulan sanki dere kenarında çayırlara uzanarak maç izliyoruz, stad ulan bu girip çıkıp maçı izleyip çıkacaksın 2 saat alt tarafı.

uzun yıllardır fenerbahçenin stadı ötekilerden iyiydi, önce gs şimdi bjk toparladı. sırf stadın şekli şemali güzel diye şampiyon mu olacaksınız? itici güç taraftar inönü varken çok mu kötüydü olm yıkmıyor muydunuz zaten ortalığı? stad bu kadar şekil değil diye mi şampiyon olamıyordunuz abi?
Sosyal ağlarda paylaş

lan adam manzara diyo bokludere yazmış ya götünle mi okuyorsun yazdığımı ahahah sokmuşum stadın manzarasına ben stadın dışına mı bakmaya gidiyorum takımımı desteklemeye mi?

ayrıca lojistik olarak anlamadım demek istediğini saraçoğlu çok mu kötü yerde? allahın belası banliyö kaldırılmasaydı 30 km uzaktaki tuzladan 45 dakikada stadın kapısına geliyordu insanlar, evim süreyyapaşa istasyonunun dibi burdan 20 dakikaydı. vapurla kadıköye inip 15 dakika yürüyünce stada giriyorsun yine aynı şekilde, önünden geçmeyen otobüs dolmuş yok nedir yani birinin bayrampaşada olup ötekinin beşiktaşta olması?
Sosyal ağlarda paylaş

bizim stad olabilecek en güzel yerde, gs'liler baya şanssız o yüzden.onlar da asy arazisine yapmalıydı stadı.

ayrıca türkiye'nin her yerine stad yapılıyor, hepsi de gayet güzel.hatta timsah arena tüm stadlardan daha güzel.tabi başka stadlara gitmeyen no-lifer'lar nerden bilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

kac sene oldu biz stat yapali. siz catliyomuydunuz yani bu zamana kadar ?
en sona kaldiniz yine her alanda oldugu gibi. teyyip aganizin elini ope ope seyredin simdi maclari

https://pbs.twimg.com/media/Cfq7pM2UMAA17Zj.jpg

https://pbs.twimg.com/media/Cfq7pw9UAAAcgOk.jpg

https://pbs.twimg.com/media/Cfq7pa3UAAE8lDv.jpg

https://pbs.twimg.com/media/Cfq9d5FVIAA1Scb.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

insanlar bişeyi karıştırıyor, orda o resimlerin olma sebepleri beğenelim beğenmeyelim malesef bu adamların ülkenin 1 ve 2 numaralı ismi olamaları. ve açılışta devlet protokolü varsa oraya da devletin 1-2 isimlerinin resminin asılması yalakalık değil, aptal bir devlet geleneği işte.

bahçeli de olsa, KK'de olsa onların resimleri olurdu,
başbakan KK olsa, fikret orman ona teşekkür ediyor olurdu, cunku 28 tane kurula giren bu stad başbakan yapın demeden yapılmıyor.

işin komiği herkes ülkenin şartlarının bilincinde ona rağmen ağlıyor sdafsa

istanbulun en gözde en değerli yerinde, yıkalım yerine park yapalım diyenler varken, tapelerde oraya o stadı yaptırmayacağız diyen adamlar varken.

bu stad girdiği kurullardan başbakan izin verin demedikce izin alamayacağı belliyken, (tüm bakanlar kurlu adamın ağzına bakıyordu cunku, kendi başına hareket eden bakan yoktu), ertuğrul günay stad kayıyor izin vermeyiz diyip, tayip verin diyince okey verirken. tüm bunları görüp hala bık bıık yapan adam türkiye'de yaşamıyordur bence.

ağlamaya devam edebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

devlet ülke genelinde 30 tane falan stad yaptı sanırım, arazisinden finansmanına her şeyi yapıp hediye etti, biz kendi paramızla hakkımızla yapmaya calısırken önümüze bin tane haksız engel çıkartıldı.

arkaya 300 metre kule diktirip önündeki stadın 30 metre yüksekliğine silueti bozuyor diye taş koydular.

zaten normal bir ülkede yaşıyor olsak 10 kere yapmıştık bu stadı bunu herkes biliyor, evlatları söz dinlemeyince babalarına gittik o da kulaklarını çekti işte, ülkenin çalışma prensibi ;) bu stad için kimseye teşekkür etme gereğimiz yokken, tayyibin izni ile kolaylaştı işte.

tekrar diyorum resimlerin ise bu konu ile alakası yok, izin tayip döneminde cıktı diye onun resmi yok orda, suan KK başbakan olsa Necdet sezer çıkıp tekrar CB olsa onların resimleri olurdu cunku protokol açılışı u know ?

ortada yalakalık olacak bir durum yok, bunu herkes biliyor işte ama mide ilacı gerek karın ağrısına
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

biz bir yer yaparsak, gelip kimse kendi fotoğrafını asamaz.katkıları için teşekkür eder geçilir, siyasi şov yapılmasına izin verilmez.beşiktaş bunu beceremedi işte.

Bkz: Konjonktur

Erdogandan izinsiz sicmaya gidemezsin bu donemde. Fenerin de gsnin de erdogan karsiti bir tavir gosterme ihtimali yok. Adam zaten anayasayi degistirmeye oynuyo, bugun fener acsaydi o stadi 12 bakanla birlikte gelirlerdi emin ol.

Yani olay "sizin bi yer" acmaniz degil, sizin ya da baskasinin bi taraf olamayacagi gercegi

Bi de baskani gotum gotum "bizi paralelciler mahkum etti" diyen birinin hic konusmamasi gerekiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...