Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Biyik said:

bu vasat takımla liverpool'u eledi, spurs'ü yendi, arsenal'e kafa tuttu bu takım bilic'le. ah ah aptal yönetim. millete konya'yı antep'i yenen takım lazım. vizyonsuzluk işte.

Sıkıntı burada zaten. Liverpoola oynadığın taktikle konya'yı antep'i yenemezsin. Lig için gerekli ayarı yapamadı. Ayrıca o maçlarda ki motivasyonu derbiler dahil pek göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

yönetim de çok inandı şampiyonluğa
hatta söz ettirceklerdi kendinden stadsız şampiyon olduk diye
olamayınca hemen hatayı bilice kestiler. yoksa 2 sene için hele ki beşiktaş için iyi bir sezon geçirdi ama işte inanç yıkılınca yönetim soluğu böyle aldı
Sosyal ağlarda paylaş

tolgay ı çıkartıp mustafayı oyuna alan adamı beşiktaşın başında tutmam, bu hatayı üst üste 4 maçta yapıp hepsinde puan kaybedip takımı şampiyonluktan eden adamı hiç tutmam.

Bilic başarısız bir adam işler kötüye gittiğinde beyin kısa devre yapıyor, büyük takımın başında kriz yönetecek adam lazım.

Birileri mustafaya laf etmiş ama, mustafanın ali güneş li hamlesiyle aldığı şampiyonluğun dengi bir yaratıcılık bu ülkede yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben pek pc'ye giremiyorum diye günlerdir arkadan geliyorum ama töre için 9m euro sırf Türkiye'den transfer edilecek diye verilir. O da verilirse tabii ki.

Burada kendi takımında değil diye küçümseyenler elbet oluyor normalde Töre gibi adamlar zaten eğer 30'lu yaşlarına yaklaşmamışlarsa dünyanın her yerinde +10 paraya giderler.

Töre eğer bir Hollanda takımında oynasaydı bu sene ya da Portekiz, menejerler sayesinde 15-20'ye okutulurdu.

Ben Töre olayını hep Robben'e benzetiyorum. Robben RM'deyken aşırı bencil, çok top ezen ve takım oyunundan bihaber bir adamdı. Potansiyeline Real Madrid inanılmaz paralar vermişti ve yetiştirici kulüp olmamasından hiç üstüne durulmayıp yollanmıştı.

Robben gitti Munih'e, orada 2 seneden sonra top tier futbolcu oldu.

Ha demiyorum ben Töre BJK'den gidip, Real'e orada ŞL kaldıracak falan... Mental olarak geliştirirse kendini her şekilde şuankinden daha faydalı bir eleman olur. Baş altılarda zirvelerden olur en azından diyelim.

Hani Robben'in bitiriciliği de yoktu. 29 yaşından sonra kusursuz bitirici haline geldi.

Saf yetenekler her zaman gelişime açık olur. Törede de o var. Alt yapısı dünyanın en iyilerinden, yetenek var vs... sadece zıplama yapması için doğru bir takıma gitmesi gerekiyor.

Atletico son zamanlarda potansiyele yatırım yapmaya başladı. 9 verirler mi ayrı konuda en ciddi ve istekli taliplinin o olduğu zaten 1-2 aydır sürekli söyleniyor. Arda da gazlıyor diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...