Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Robert_Poche said:

ilk 11 oynar, rakibi klose adamın, götze striker olmadığından sakatlanmazsa Gomez oynayacak.30 yaşında diye adama yaşlı demen ya beşiktaş haterliğin ya da yetersiz futbol ve spor bilgin yüzünden olmalı.

ben yasli diye bisey demedim ki, ama genc oldugunu soyleyemeyiz. ve gercekten alman milli takiminin main strikeri olarak gomezi gorebiliyorsan gercekten futbol konusmaktan men edilmen gerekir :) besiktas mesiktas kasimpasa bilmemne degil bu, alman milli takimi.
ben iddiami soyledim iste. gel istiyorsan ortaya birsey koyalim, turnuvanin %90i yedek olacak diyorum eger secilirse :)

bi de su boldladigim yerle ilgili, birisinin yasi ile futbol bilgisinin ne ilgisi var yahu ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik anlamda Santrafor u yok Almanya'nin dogru, bu yuzden Gomez kadroda olacaktir da, Almanya oyle oynamadigindan 11 baslamasi pek muhtemel degil. Artik futbolda illa klasik forvet olmasi gerekmiyor. Muller acayip bi adam zaten. Uzaktan baksan yeteneksiz dersin.

Gomez iyi golcu. Jardel de cok iyi golcuydu mesela ama iste takimlarin oynayis stilleri farkli seyler gerektiriyor artik. BJK nin nokta santrafora ihtiyaci vardi Gomez ilac gibi oldu. Transferi cok iyi yapiyor BJK 2-3 yildir, bizimkiler de nasil bu kadar kotu olabiliyor merak ediyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Klasik anlamda Santrafor u yok Almanya'nin dogru, bu yuzden Gomez kadroda olacaktir da, Almanya oyle oynamadigindan 11 baslamasi pek muhtemel degil. Artik futbolda illa klasik forvet olmasi gerekmiyor. Muller acayip bi adam zaten. Uzaktan baksan yeteneksiz dersin.

Tesekkurler Sotto. Taraftarliktan cikan bi yorum olmus sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

Son günlerde giderek ardan kişisel hakaretler foruma yayılmaya başladı. Ara ara mesajı gösterimden kaldırıyoruz ama görünen o ki önü kesilmiyor. Tekil olarak bakıldığında tek başına cezaya yeterli olmadığından ceza yaptırım uygulanmıyordu, ama genel atmosferi iyice kavga ortamına götürdüğü için artık bu hakaretler tekil mesaj olarak değerlendirilmeyecek, genel olarak bunu sıklaştıranlara hava değişimi gelebilir, lütfen biraz daha dikkatli olalım.

Mesajın BJK ile ilgisi yok, sadece en son aktif kavga burada döndüğü ve bahsettiğim türden mesajlar burada şikayet edildiği için buraya yazdım uyarıyı.

Mesajları kasten gösterimden kaldırmıyorum, ne tür mesajların cezai yaptırıma dahil olabileceğini görmek açısından örnek olarak kalsın burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin fikrini özgürce ifade edebileceği bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Haliyle "aptalca" olduğu için bir yorumu kaldırmıyoruz evet. Sonuçta futbol bölümü, rekabet işin tuzu biberi diyerek hafif takılmaları da normal kabul ediyoruz. Ama dönem dönem bu hafif takılmalar fazla coşup sınırları aşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...