Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodstained: Ritual of the Night (Castlevania Successor)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

3-4 boss kestim.

zorluk olarak normal basladim ama 2. boss'tan sonra face-roll (asiri kolaylasti) oyun.

(2. boss'u ilk denemede kesemeyeceksiniz buyuk ihtimalle)

daha once bu tarz oynadiysaniz hard veya nightmare'den baslayin.

bir de biraz kisa gibi? 3h playtime var 25% complete.

tahminen 12-14h'da biter.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

benim 10 saat oldu, her şeyi %100 bitiricem gazıyla gidiyorum (başarabilecek miyim bakalım), o yüzden çok ilerlemedim. iga deliver'lamış bence. sadece 2.5d olmasının etkisiyle platforming sıçıyor biraz. ledge'lerin yerini tam kestiremiyosun ekranın ucundaysa. hele "dönmeli" yerlerde (kuleye çıkarken karakter yürüdükçe dünya dönüyor) iyice şaşıyor algı. onun harici aksiyon da platforming de exploration da (backtracking manyağı olduk yine hamdolsun) akıyor. he bi de op silahlar / shard'lar var, chose your own dificulty modunda olmuş biraz. 29387 shard'lı miriam / vanilla miriam sonları farklı gibi duruyor, bi de o şekil denicem bakalım. 

backer şeysini de switch'e çevirmiştim, (30fps lock'ı varmış diye duyunca küsüp steam'e de aldım) demin gönderdiler key'i. umarım değildir dicem de çok ümitli değilim. bakalım bi ihtimal 60fps çıkarsa sviçte denerim onu da.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

swiçin gücü kuvveti çok ahım şahım değil doğal olarak, ama daha iyi grafikli olup daha iyi ferformanslı oyunlar var hakkaten. bunlar arasında switch exclusive'leri de var, optimizasyonu daha kolaydır diye tahmin ediyorum. ama multi platform olanlar da var. net becerememişler.

dev'ler kaynakları switch portuna basıyoruz geliştiricez falan diye açıklama yaptı tepki gelince. efendi olan en baştan bu şekilde çıkarmazdı. tepki gelmese "he tamam ok devam" diye bırakmayı mı düşünüyormış acaba >_>

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...