Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
O kalenin altındaki yeri bence geçemiyorsan zorlamanın bir manası yok. Questi verirlerken kalenin iyiliği için aşağıdaki dungeonı temizlemen öncelikli bir sorunmuş gibi lanse ediliyor ama hiçbir acelesi yok. Orası çok uzun ve benim gibi inat edip düşük levella milleti köşeye sıkıştıra sıkıştıra artık grubun tuzakları tespit edemeyeceği yere kadar ittire ittire gidersen main queste devam ettiğinde her şeyi rahatlıkla biçiyorsun. Bu sefer main questline senin silahlarından ve levelından düşük kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bu sefer main questline senin silahlarından ve levelından düşük kalıyor.

abi şu benim de başıma geldi. questi aldığım gibi yapayım dedim adra'ya kadar gittim. sonra baktım olacak gibi değil çıkayım act2'ye devam edeyim dedim.

anasını satayım spell bile atmıyorum bayadır. tüm karakterleri seçip atack çekiyorum kesiyolar. öyle güçlendi parti ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben anlamıyorum level scalingden falan. anlamını da tam bilmiyorum karakteri geliştirdikçe yaratıklar mı güçleniyodu ne?

rpgleri genelde zevk alıp bitirip sonra silmek (ve sonra tekrar kurup sololamak falan) üzerine oynuyorum burada siyaset konuşur gibi rpg kavgası edecek kadar nolifer değilim sorry

http://files.gamebanana.com/img/ico/sprays/diglett.png

şaka şaka konuşurum o kadar da değil

bence biraz kötü olmuş evet ben baya kolay geçiyorum şuan ama act3'de biraz toparladı zorlaştı yani. o yüzden çok da kasacak durum yok bence.

o değil de biri adra dragon konusunda hakkaten yardım ederse çok sevinirim içime dert oldu kıl bi adamım onu öldürmeden act3'ü oynayasım gelmiyor resmen :(
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anladığım kadarıyla o dungeon kickstarter goalı olarak sonradan eklenmiş. O yüzden orayı ilk denemede bitirmek mümkün değil ve progressionı bozuyor.

Bunun dışında tasarım hatası var. Kale bölgesine ilk girildiğinde bir companion dungeonın aşağısına gitme görevi veriyor. Bunun dışında heykelden alınan görev kale ve sahibin güvenliği için dungeonın en altına inmek gerektiğinden bahsediyor. Bütün bunlar oyuncuyu yanlış yönlendiriyor. Sanki dungeon geçilmek zorundaymış sanki main questin parçasıymış imajı oluşuyor ki bu yanlış =/

Baldurs gate'deki hapishanede bununla aynı kafaydı ama oyun o dungeonı geçmeni gerekliymiş gibi göstermiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

lvl 5 de nasıl ulaştın o ejdere ona takıldım ben ya.bide near death e getirdim diyosun. lvl 10 tank adamıma tek atıyodu. summon basıp ejdere taşa çeviren büyüden atmadan geçilmiyor kaç defa denedim.

Zindanın 2. levelından 5. levelına direk atlıyorsun bi yer var kan deryasına düşüyorsun iple, direk çıkıyor ejder orada, bi sefer near deathe düşürdüm zaten yarım gün uğraşıp sdfs
bide normal zorluk bu ya, öyle sizinkiler gibi hard PoD falan değil
Sosyal ağlarda paylaş

erdalz said:

Osuran_boğa said:

lvl 5 de nasıl ulaştın o ejdere ona takıldım ben ya.bide near death e getirdim diyosun. lvl 10 tank adamıma tek atıyodu. summon basıp ejdere taşa çeviren büyüden atmadan geçilmiyor kaç defa denedim.

Zindanın 2. levelından 5. levelına direk atlıyorsun bi yer var kan deryasına düşüyorsun iple, direk çıkıyor ejder orada, bi sefer near deathe düşürdüm zaten yarım gün uğraşıp sdfs
bide normal zorluk bu ya, öyle sizinkiler gibi hard PoD falan değil

ulen sen lvl 5'deki drake'i söylüyomuşsun.

ben ise (son level spoiler'ı)

lvl 15'deki adra dragondan bahsediyodum sdfg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...